Котеджне Містечко IT Village Об’єднує Тех Спільноту

06 Mar, 2019
Першого квітня розпочинається будівництво нового інфраструктурного проекту від Львівського ІТ Кластеру – IT Village. Розповідаємо про проект, який згуртує ІТ-спільноту за межами офісів та коворкінгів.


Хто ми?

IT Village  – це сучасний заміський простір за 9 км від Львова. Містечко є одним з інфраструктурних проектів Львівського ІТ Кластеру та має на меті забезпечити ІТ спеціалістів якісним та безпечним житлом. Проживання поруч з близькими по духу людьми, робить життя комфортнішим, тому місією IT Village  – згуртувати однодумців та дати можливість друзям та колегам бути сусідами, організовувати події, спільно керувати власним простором та проявляти ініціативу щодо його покращення. За проектом IT Village стоїть велика мета – збудувати міцну тех спільноту, яка буде драйвити розвиток не тільки свого простору, але й міста.


Чому ми?

Безпека

Для того, щоб забезпечити спокій мешканцям IT Village, територія поселення буде повністю ізольована, а в’їзд відбуватиметься за допомогою карток. Ділянки будуть оснащені системами відеоохорони, а на території вестиметься відеоспостереження. Жоден непроханий гість не потрапить на територію IT Village. Майбутні мешканці простору, Володимир та Ірина, SoftServe: “Ми хочемо для своїх дітей найкращого – свіжого повітря, простору для ігор і, звичайно, безпеки. В IT Village ми це все отримаємо

3-1
Інноваційні матеріали
Для будівництва сучасного житлового комплексу IT Village використовуються найновіші рішення: флагманські вікна WDS, газові котли Vaillant, радіатори Purmo. Фасади будинку утеплені, та використані енергозберігаючі матеріали (мінеральна вата). Ми не економимо на матеріалах, щоб ви згодом не переплачували на комунальних послугах. Віктор, Lohika, зауважив: “Один з ключових моментів, який повпливав на моє рішення придбати будинок в IT Village, це  використання якісних матеріалів та прозорий процес прийняття рішень. Я слідкував за інфраструктурою від IT Cluster ще від проекту IT House, тому впевнений в якості, судячи з хорошої репутації попередніх проектів .”
      

Планування

Майбутнім мешканцям IT Village надана можливість разом з архітекторами спроектувати внутрішнє планування будинку під свої потреби. Незалежно від того, чи ви захочите величезну ванну кімнату, або ж кілька невеликих спальних кімнат, дизайнери IT Village реалізують ваші бажання у вашому будинку. За відгуками майбутніх мешканців “можливість брати участь у розвитку проекту та вносити свої побажання заохотило зробити вибів на користь IT Village

2-1-2

Інфраструктура

На території місцевості буде збудовано кафе та магазин, а поруч з IT Village – дитячий майданчик та спорткомплекс.   IT містечко зведуть в с. Нагоряни, за 9 км від Львова, та за 12 км до майбутнього IT Park – майбутнього бізнес-осередку з офісами, конференц-залами, дослідницькими центрами ІТ компаній. Орест, Cypress, коментує: Особисто мене потішила розвинута інфраструктура за містом, чисте повітря, гарна ділянка та сучасні проекти”. Окрім офісів, магазинів та спорткомплексів, розташування ІТ Village тішить близкістю до озера Наварія, до якого вестимуть велодоріжки, якими оснащена вся територія містечка.

Фінансові умови

IT Village  – некомерційний проект, тому будинок вам обійдеться за собівартістю, мінус витрати вашого часу. Ми пропонуємо найвищу якість за нижчими від ринкових цінами. Окрім самого будинку, у вартість входить ділянка та ландшафтний дизайн. Для учасників Львівського ІТ Кластеру діють ексклюзивні фінансові умови: безвідсоткове розтермінування на весь період будівництва котеджу та можливість індивідуального розпланування платежів. Ви самі зможете обрати, скількома платежами і з якою регулярністю оплачувати будинок.

5-1-2


Прозорість

Кожен власник будинку в IT Village має повний контроль над розподілом фінансів та процесами будівництва. Наш клієнт стає учасником житлового кооперативу – IT спільноти, яким небайдуже, які ресурси, матеріали будуть використовуватись, та як буде йти процес будівництва. Кооператив себе виправдав на попередньому проекті IT House, як найкращий спосіб керування спільним простором. Роман, Eleks: “Будівництво буде вестися під наглядом людей які самі ж будуть у збудованих будинках, що вигідно виокремлює цей проект від комерційних котеджних міcтечок.В IT Village безпосередньо ви керуєте процесом, ви впливаєте на рішення, та ви драйвите зміни.

Якщо вас зацікавив проект і ви хочете розпитати про всі деталі будівництва: пишіть до менеджера проекту Ілони Паламар на пошту ilona.palamar@itcluster.lviv.ua або на нашу fb сторінку