З нами тепер Waverley Software!

06 Aug, 2015

До Львівського ІТ Кластеру приєдналась іще одна компанія – Waverley Software –  IT-компанія, заснована у 1992 році зі штаб-квартирою у Кремнієвій Долині – Пало-Альто, штат Каліфорнія, і представництвами в Чи

 

Компанія спеціалізується на розробці мобільних додатків та веб-рішеннях. Протягом більше двадцяти років Waverley Software створила міцну репутацію компанії, яка забезпечує виняткову якість програмного забезпечення для найвимогливіших клієнтів.

Waverley Software із захопленням працює, як зі стартапами, так і з вже відомими, визнаними брендами.

Починаючи з 2012 року у Харкові під ім’ям Waverley Software була зібрана та продовжує зростати команда професіоналів найвищого рівня та за сумісництвом щасливих людей. Waverley Software заслужено вважається компанією, зручною для роботи. Тепер компанія має серйозний намір відповідати цій репутації і у Львові – одному з найбільш IT-сприятливих міст України.

Вступ у Кластер – логічний крок після відкриття Львівського офісу у 2014 році.

“Найкращі проекти та ідеї Waverley –  у розпорядженні львівських фахівців. Гнучкість і відкритість компанії дозволяє їй ділитися знаннями та навичками, а також здобувати новий досвід. Ми вітаємо нові можливості, які відкриває членство у Львівському ІТ Кластері і будемо раді, у свою чергу, бути корисними для інших. Ми сподіваємося на стабільні та довгострокові відносини з усіма учасниками Кластеру у справі розвитку ІТ-бізнесу у всій Україні”, – зазначив голова Waverley Software Україна Євген Богатирьов.

Кластер  невпинно розввивається і щодня зростає.


1406647124stepanvesel“Ми щиро радіємо що тепер до нашої спільноти долучилась Waverley Software – компанія із чудовою репутацією та справжніми віртуозами своєї справи. Ми певні, що їхнє приєднання до Львівського ІТ Кластеру дасть дуже позитивні результати, і уже незабаром усі їх побачать. Разом ми зможемо реалізувати ще більше проектів, які сприятимуть розвитку ІТ у нашому місті та країні”, – додає виконавчий директор Львівського IT Кластеру Степан Веселовський