LaSoft Приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

10 Feb, 2020

LaSoft – це агентство з розробки веб i мобільних додатків, яке працює на міжнародному рівні з клієнтами зі США, Канади, Нідерландів, Німеччини та Великобританії. З 2014 року команда успішно реалізувала 40 масштабних веб-проектів та продовжує їх підтримувати.

На даний момент до компанії входять 10 високопродуктивних команд. Загалом в LaSoft працює більше 80 талановитих фахівців, зокрема, програмістів, UI / UX дизайнерів, проектних менеджерів і тестерів. Дбаючи про всі аспекти веб-розробки, ми можемо реалізувати проект від стадії ідеї до реалізації підтримки.

Щороку LaSoft створює 4-5 комплексних веб-додатків, працює над аналітикою і візуалізацією даних, складними та комфортними для користувачів системами адміністрування, порталами нерухомості, програмами управління людськими ресурсами і проектами з охорони здоров’я та фінтех. LaSoft будує ефективні та гнучкі продукти, підтверджені успіхом та задоволенням клієнтів! Основна місія компанії – реалізувати в життя бізнес-проект, знайшовши правильне веб-рішення.

tarasbovt.com

«Радію з можливості бути залученим до роботи IT Cluster,каже CEO LaSoft Андрій Татчин, Для LaSoft це змога глибше зрозуміти проблеми нашого сектору, взяти участь у його розвитку та створенні спільної  користі (shared value); допомогти у вирішенні нагальних проблем. Останні 4 роки наша компанія працювала з провідними експертами в сфері HR, із США та Європи. Ми створюємо першокласні продукти разом. Досвід та знання, які ми здобули, можуть бути корисними і на ширший загал. Ми вже готуємо деякі ідеї та пропозиції, і найближчим часом передамо їх в спільноту IT Cluster, на розгляд».  

«Нам приємно, що до Львівського ІТ Кластеру приєднуються однодумці, які готові розвивати український ІТ-сектор. Надіюся, що наша співпраця з LaSoft буде плідною», – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.