Як пройшли останні у цьому році Загальні збори

19 Dec, 2016

15 грудня учасники Львівського ІТ Кластеру зібрались на останні у цьому році Загальні збори. Як і в попередні рази, подія відбулась на цікавій локації. Цього разу учасники зустрілись у центрі Audi на вулиці Липинського. Чим ще здивували учасників, читайте у далі.

Загальні збори традиційно відбуваються чотири рази на рік. У четвер відбулась остання така зустріч у 2016-ому. У рамках події обговорили досягнення та напрацювання Львівського ІТ Кластеру. Окрім позитивних результатів у проектах, що тривають не один рік (Lviv IT Arena, IT Club, IT Expert, IT Future), на зустрічі розказали про нові проекти, котрі успішно стартували у 2016 році: IT Park, IT Jazz, Futureland Festival, IoT@NULP.

1 / 6

Кожен з цих проектів отримає своє продовження у новому році. Та, окрім цього, заплановано відновлення старих проектів. Зокрема, мова йде про Lviv IT Tour та IT Research. Проект Lviv IT Tour – це подорож українськими містами для того, щоб поділитися досвідом та налагодити співпрацю з ІТ-спільнотами всієї країни. Проект буде реалізовано влітку у п’яти українських містах.

IT Research – це дослідження ІТ-ринку Львова. Минуле дослідження було присвячено оцінці ІТ-індустрії, виокремленню її переваг та недоліків. Тепер же Львівський ІТ Кластер вирішив дослідити, наскільки ІТ впливає на суміжні галузі – банківську сферу, рітейл, сервіс.

«Ми вже визначили, що ІТ-галузь у Львові – це великий економічний пласт, який щороку росте приблизно на 20%, – каже СЕО Lviv IT Cluster Степан Веселовський. – Тепер же ми хочемо дослідити, наскільки ІТ впливає на розвиток інших галузей. Наприклад, скільки одне робоче місце в ІТ створює робочих місць в інших сферах».

На Загальних зборах також відбулись вибори голови Наглядової ради – ним знов став СЕО N-iX Андрій Павлів.

1 / 6

Збори Кластеру – це завжди не тільки звітна подія, але й можливість відпочити. Оскільки вона відбувалася у центрі Audi, кожен учасник мав можливість пройти тест-драйв. Та на цьому сюрпризи не скінчилися. На зборах був справжній оркестр, а диригентами виступали представники компаній-учасниць Кластеру.

1 / 6

Та й це не все. Audi зробила розіграш безкоштовного тест-драйву на сім днів – його виграв Алекс Лазарчук з компанії REMIT. До слова, якщо ви хочете потестити машину Audi, ви можете зареєструватись.

Читайте також:

Як ІТ змінить інфраструктуру Львова

Lviv IT Cluster працюватиме над розширенням авіасполучення зі Львовом

Спробуй IT Club App!