Linkup Studio отримала дві престижні дизайнерські нагороди: Red Dot Award та UX Design Awards

29 Aug, 2022

Українська IT-компанія Linkup Studio виграла міжнародну нагороду Red Dot Award-2022 в категорії Design Concept за дизайн децентралізованої криптовалютної системи CashflowApp. А також отримала премію UX Design Awards в категорії “Product” за дизайн планувальника Alleo.ai.

CashflowApp – це DeFi-платформа, яка допомагає криптоінвесторам отримувати пасивний дохід. Linkup Studio створила UX/UI-дизайн проекту для замовника з Пуерто Ріко. Ідея проекту в тому, щоб дати можливість заробляти на блокчейні навіть не досвідченим користувачам, які ніколи раніше не інвестували у криптовалюти. Дизайн цього проекту був відзначений премією Red Dot Award в категорії “Design Concept”.

Команда Linkup розробила інтуїтивно зрозумілий, креативний і зручний інтерфейс, завдяки якому будь-хто може створити гаманець грошових потоків у криптовалюті, навіть не будучи досвідченим інвестором.

На відміну від аналогічних проектів конкурентів, платформа надає функціональні можливості стейкингу та фармінгу нового покоління та інших фінансових послуг, які підходять як досвідченим, так і початківцям криптоінвесторам.

frame-427319112

Це наша перша спроба подати заявку на Red Dot. І для нас дуже цінно отримати нагороду одразу. Ця весна видалася дуже складною для всієї України. Але коли вам доводиться створювати мудборди, сидячи в підвалі, ховаючись від ракет і супроводжуючи сирени повітряної тривоги, ви розумієте, що немає нічого неможливого. Для нас отримання нагороди Red Dot Award це те саме, що отримати підтвердження того, що ми рухаємось у правильному напрямку. Ми цінуємо можливість поділитися своїм баченням і досвідом із ширшою аудиторією та сподіваємося, що наша робота зможе надихнути інших і змінити світ на краще”,  прокоментувала новину дизайн-директор Linkup Studio Наталія Самбір.

Також днями LinkUp Studio стала переможцем премії UX Design Awards-2022 з проектом Alleo.ai. Це персональний планувальник для ділових людей, розроблений для замовника з США. Він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та має безліч інструментів для організації робочого часу: трекер ефективності, часові сектори та розподіл часу між проектами.

frame-427319115

LinkUp Studio – українська IT-компанія цифрового дизайну та комплексної розробки з офісами у Львові, Тернополі та Нью-Йорку, яка спеціалізується на продуктовому дизайні, проектуванні, створенні, запуску та масштабуванні продуктів для міжнародних ринків. За 9 років на ринку LinkUp запустила понад 150 додатків, веб-платформ і програмних рішень для клієнтів з 25 країн світу.