LITS Запроваджує 3D Моделювання в Школах

15 Nov, 2018

В грудні 2017-го року Lviv IT School (LITS) розпочали проект “Ourcraft – сучасні технології, що доступні в середній освіті” в рамках якого вчителі та учні дізнаються про те, як впровадити 3D візуалізацію в навчальний процес. Основна ідея проекту – змінити одноманітний формат подачі інформації на уроках та зацікавити дітей у вивченні предметів шкільної програми, впровадивши у навчання 3D-моделювання та друк.

lits3
Перший етап проекту “OurCraft” тривав 3 місяці і охопив більше 180 школярів від 5-их до 11-их класів та 27 вчителів. За результатами першого етапу в 5-ти школах Львова учнями були змодельовані та роздруковані 5 загальношкільких проектів:
  • Проект “Датчики світлозбереження” –  розроблений СЗШ № 98 прототип конструкції метою якої є автоматизація освітлення в приміщенні школи, датчик реагує на присутність людини в приміщенні.
  • Проект «Рекреаційна зона» – СЗШ № 18 розробила систему автоматизованого поливу рослин на території рекреаційної зони школи.
  • Проект «Робот-Самурай» – проект СЗШ «Будокан». Робот із дистанційним керуванням може виконувати базові рухи із бокеном запозичені із східних бойових мистецтв, а також вбраний в традиційний японський одяг.
  • Проект “Школа майбутнього” – повноцінний макет СЗШ № 83 із діючими сонячними батареями, які забезпечують енергією систему освітлення прототипу.
Другий етап проекту “OurCraft” передбачає охоплення одразу 120 шкіл Львова. Для цього  Lviv IT School LITS підготували навчальну відео-інструкцію з налаштування та експлуатації 3D принтера, презентація якої відбулась 30 жовтня в Медіатеці Львова о 10:30. По завершенні презентації, кожен учасник мав змогу поспілкуватись з фахівцями та особисто налаштувати навчальний 3D принтер.
lits4
На наступних етапах проекту “OurCraft” планується розробка навчально-методологічного посібника на базі проектів вже реалізованих в школах, аби в майбутньому максимально полегшити та автоматизувати впровадження 3D моделювання та друку в навчальний процес.

 

Контактна особа проекту:
Марія Редчиць mariia.redchyts@lits.ua