Lviv IT Arena 2016: Запуск

02 Feb, 2016

Кінець вересня обіцяє бути жарким сезоном для ІТ-фахівців, адже Lviv IT Arena повертається. Одна з найочікуваніших IT-подій в Східній Європі триватиме з 30 вересня по 2 жовтня. Команда Кластеру готує конференцію, яка збере близько 100 доповідачів з усього світу на Арені Львів. Подія стала глобальнішою і повністю англомовною, і обіцяє прийняти 2000 учасників на чотирьох різних потоках.

IMG_7322Прийдешня конференція буде більш орієнтованою на технології, із двома потоками про інновації та сучасні тенденції. Подія також матиме потоки Business і Products. Завдяки високій якості презентацій, конференція буде цікавою для ІТ-фахівців, бізнес-аналітиків, керівників компаній та експертів, що працюють з ІТ. Глобальна орієнтація події робить її цікавою для ІТ-фахівців з усієї Східної Європи, а також експертів із інших країн.

volunteers
Організатори заходу – це Львівський IT Кластер, Eleks, Startup Depot, LITS та GDG Lviv. “Ми уже втретє організовуємо Lviv IT Arena, і цьогорічна конференція обіцяє стати найкращою серед усіх, які ми колись робили,» – переконаний Степан Веселовський, виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру. “Цього разу ми зосередилися на технологічних потоках, що присвячені інноваціям та інструментам, які зараз найпопулярніші, – додає Степан. – Ми раді запросити стільки міжнародних доповідачів і з нетерпінням чекаємо більше іноземних учасників, ніж будь-коли раніше.”

IMG_9807Перша Lviv IT Arena відбулася у 2014 році і зібрала 800 учасників. У минулорічній події взяло участь понад 1400 ІТ-фахівців. Завдяки компаніям-учасникам Кластеру, конференція швидко здобула успіх серед IT-спільноти не лише Львова та України, але й за кордоном. Саме тому українське IT-видання DOU обрало Lviv IT Arena найкращою ІТ-подією року.

Цьогорічна конференція обіцяє привернути ще більше уваги завдяки цікавим спікерам, й оновлених та якісним потокам, тому плануйте заздалегідь свій час з нами з 30 вересня по 2 жовтня.