Комп’ютерний клас та стипендія Lviv IT Cluster – переможцю Олімпіади з ІТ CSIT

24 May, 2016

Десять тисяч гривень і комп’ютерний клас для школи – така нагорода чекає переможця шкільної олімпіади з ІТ CSIT від Lviv IT Cluster. Олімпіада – це спільний проект Кластеру, ЛМР, та НУ «ЛП», який допомагає юним талантам спробувати себе в ІТ та популяризує ІТ-освіту. Уже завтра ми дізнаємося ім’я найрозумнішого ІТ-учня Львова, який отримає нагороду у Львівській міській раді.

У фінальному  – третьому – етапі Олімпіади взяло участь 9 учнів, які успішно пройшли два попередні тури змагань. Вони змагалися із понад тисячею інших школярів, які зареєструвалися на Олімпіаду. Протягом трьох етапів, учасники успішно справилися із онлайн-завданнями, письмовими роботами, та підготували творче завдання – свої перші проекти в ІТ.^8928F3FA885A5E3DAB860159142D81981C9A3B8CF7211AD17C^pimgpsh_fullsize_distr

Проекти фіналістів об’єднали темою «Львів відкритий для світу». Учасники на вибір створювали комп’ютерні ігри або сайти, які би показали їхні уміння та стосувалися би гасла рідного міста. Традиційно, Lviv IT Cluster нагородить переможця Олімпіади стипендією у розмірі десяти тисяч гривень, а також подарує школі-переможцю комп’ютерний клас. Компанії-учасники Кластеру також подарують призерам цінні подарунки.^F59A0CA944FB0FE7EE00BBCD396E3C35B41ABDD3890263D174^pimgpsh_fullsize_distr

«Олімпіада має кілька цілей, серед яких  – промоція ІТ серед учнів, мотивація до навчання, а також налагодження співпраці між школами та університетами. Величезний інтерес молоді до змагання показує, що їм цікава тема ІТ, і ми прагнемо аби вони обирали галузь завдяки досвіду в Олімпіаді,»- говорить Степан Веселовський, Lviv IT Cluster CEO.

Нагадаємо, що цьогорічна олімпіада – уже третя. Нагородження відбудеться у Львівській міській раді, у присутності мера міста Андрія Садового, який виголосить вітальне слово. Нагородить призерів CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський. Більше про проект – у нас на сторінці.