Lviv IT Cluster дає навчальні стипендії на Бакалаврську програму «Інтернет речей»

06 Jul, 2016

Три стипендії, що повністю покриють витрати навчання – і абітурієнти нарешті можуть спробувати власні сили на новій Бакалаврській програмі «Інтернет речей». Новітній курс у Львівській Політехніці, розроблений практиками із компаній-учасників Кластеру, розрахований на підготовку фахівців у популярній сфері ІоТ.

Lviv IT Cluster дасть стипендії трьом талановитим студентам; стипендія повністю оплатить навчання протягом усього бакалаврату, а також дасть можливість стажуватися в ІТ-компаніях міста та згодом там працевлаштуватися. Аби отримати стипендію, конкурсний бал атестата абітурієнта має бути не менше 185 балів (конкурсний бал формується на основі результатів ЗНО, середнього балу атестата, балів за особливі успіхи). Абітурієнт повинен подати документи з 11 по 27 липня в онлайн-режимі. Кандидати також мають надіслати заяву на отримання стипендії до 28 липня за цієї адресою iotstypendia@itcluster.lviv.ua[1] 11 1920_1

Успішних абітурієнтів запросять на співбесіду, яка відбудеться у перший тиждень серпня. На програмі 50 навчальних місць, тому радимо абітурієнтам поспішати та подавати документи на програму якнайшвидше.

Абітурієнтам слід подавати документи на спеціальність «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», Освітня програма (спеціалізація) «Системна інженерія (Інтернет речей)», кафедра «Комп’ютеризованих систем автоматики». Навчання відбуватиметься в Інституті автоматики та метрології (ІКТА). Більше про процес вступу – на сайті програми[1] 17 1920_1

«Інтернет речей – це сфера, яка стає однією з пріоритетних в ІТ, і спеціалісти цієї галузі дуже потрібні українським ІТ-компаніям. Вони зможуть рухати напрямок вперед, працювати над цікавими проектами, створювати інновації. Компанії-учасники Lviv IT Cluster як ніхто розуміють попит на таких фахівців. Ми хочемо дати абітурієнтам шанс стати експертами у цій галузі та підтримуємо фінансово найкращих студентів,» – говорить Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster.

Нагадаємо, що приймальна комісія знаходиться в Головному корпусі Львівської Політехніки, у 101 кабінеті. Вступ розпочнеться менше, ніж за тиждень. Усім охочим здобути стипендію Lviv IT Cluster та долучитися до півсотні талантів потрібно подати документи від 11 по 27 липня, після чого спробувати власні сили на співбесіді. Більше інформації про вступ, стипендії та переваги навчання – на сайті програми.