Кластер Поїде в ІТ Tour Українськими Містами

23 Mar, 2017

Кластер поїде в ІТ Tour українськими містами

Львівський ІТ Кластер прагне розвивати ІТ не лише у Львові, а й в Україні в цілому. Саме тому, у травні його представники відправляться у подорож українськими містами на великому автобусі. Це все відбуватиметься у рамках проекту IT Tour, який вже було реалізовано 2015 року.

IT Tour – це проект, створений для популяризації ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами. Подорож триватиме з 22 до 27 травня. На забрендованому автобусі представники Львівського ІТ Кластеру відвідають Харків, Дніпро, Маріупіль, Миколаїв, Одесу та Вінниця. Разом з Львівським ІТ Кластером гастролюватимуть спікери, які виступлять перед представниками обраних міст.

До речі, ми ще не вирішили, хто саме буде представляти львівське ІТ перед мешканцями українських міст. Якщо ти, як і ми, прагнеш пригод і хочеш поділитися з іншими регіонами своїм позитивним досвідом, тоді реєструйся! Ми шукаємо талановитих спікерів, які розкажуть, чому важливо розвивати ІТ в Україні, що Львову вдалося зробити на цьому шляху, а також вмотивувати представників обраних міст працювати у цьому напряму.

Стань спікером ІТ Tour!

_MG_7782

Цей IT Tour буде вже другим, у 2015 році Львівський ІТ Кластер вже подорожував Україною, а тепер ми вирішили відродити цю добру традицію. Тоді команда Кластеру відвідала п’ять міст: Вінницю, Дніпро, Харків, Одесу та Київ. Сумарно дискусії та воркшопи відвідали понад 1000 учасників. Для них ці зустрічі стали джерелом нових знань, нетворкінгу та натхнення. А Львівський ІТ Кластер був радий зустрітися з чудовими людьми, закоханими у свою справу.

Подивіться, як круто пройшов IT Tour 2015!

Ми впевнені, що цьогорічні гастролі українськими містами будуть сповнені ще гострішими емоціями та ще потужнішим нейтворкінгом.

Більше новин:

IT Club: ТОП-8 Найкращих Львівських Магазинів з Брендовим Одягом

IT Challenge: Відкрито Реєстрацію Проектів на Третій Етап

IT Jet: Як Ще Може Покращитись Авіасполучення зі Львовом