Член Lviv IT Cluster Lohika була придбана компанією Altran

21 Jul, 2016

Компанія Altran оголосила про придбання Lohika, провідної компанії з розробки програмного забезпечення. Її інженерна команда допомагає прискорити розробку програмного забезпечення і продуктів SaaS від визнаних компаній, таких як Microsoft, Cisco, HP Enterprise та від стартапів, що стрімко розвиваються, – AudienceScience, BuzzFeed, Twilio і Okta.

Маючи головний офіс у Силіконовій долині, Lohika виявляє основну активність у Північній Америці та має досвідчені команди в Україні та Румунії. У ній працює понад 700 спеціалістів, більшість з яких є інженерами програмного забезпечення.

Завдяки угоді, до кінця 2016 року доходи Altran у Північній Америці зростуть більш ніж на 40%. Вона також зробить США другим регіоном за обсягами доходів.

Придбання «Lohika» також допоможе прискорити виконання стратегічного плану «Altran 2020. Ignition» у кількох пунктах:

  • З’єднання Lohika та Altran створить цінну пропозицію, що дозволить Altran Group досягти позицій лідера у розробці програмних продуктів на західному узбережжі США, яке є найважливішим інженерним і R&D ринком у світі. Придбання посприяє розширенню клієнтської бази компанії. Це узгоджується зі стратегічною метою досягнення 500 млн євро доходу у США до 2020 року.
  • У той час, коли програмне забезпечення набуває вирішального значення для отримання успіху у цифровому світі, Lohika надає унікальний досвід, розширюючи можливості клієнтів, впроваджуючи додаткові можливості у мобільному телефоні, корпоративні системи та хмарні розрахунки.
  • Lohika розширюватиме і диверсифікуватиме можливості методу доставки Altran’s Industrialized GlobalShore©. З придбанням Lohika, Глобальні центри доставки компанії Altran отримають 4000 інженерів за рахунок доставки у Румунію, нових центрів в Україні та сильного технологічного центру для розробки програмного забезпечення.

Коментуючи покупку, Домінік Серутті, СЕО Altran Group, заявив: «Я дуже радий цій купівлі, яка повністю відповідає нашому стратегічному плану «Altran. 2020. Ignition». Після придбання Tessella і Synapse кілька тижнів тому, ми зробили крок до інтеграції з Lohika. Це також крок до позиціонування Altran як лідера у сфері розробки програмного забезпечення та R&D у Північній Америці, на пріоритетному для нас ринку».

Даніель Даргхам, президент і генеральний директор Lohika, додав: «У нашому взаємозалежному світі програмне забезпечення еволюціонувало до такого, що поєднує усі галузі. Глобальне лідерство компанії «Altran» в інноваційній сфері у поєднанні з експертизами програмного забезпечення «Lohika», перенесе нас на передній план серед підприємств з цифрового перетворення. Ми зможемо розширити наші послуги за межами нашої поточної клієнтської бази у Силіконовій долині».

Заснована у 2001 році, Lohika є приватною компанією і фінансується за рахунок венчурних інвесторів, включаючи Altos Ventures, Draper Richards, а також кількох приватних інвесторів. Придбання, як очікується, буде завершено у 2016 році.

Юридична і фінансова інформація:

Радники Altran:

– Юридичний: Latham & Watkins

– Фінансовий, Податковий і юридичний: Due Diligence: EY

Радники Lohika:

– Радник з продажів: Avendus Capital

– Юридичний: Fenwick & West

Про Altran

Будучи світовим лідером у сфері інженерних і послуг R&D (ER&D), Altran пропонує своїм клієнтам розробку продуктів і послуг завтрашнього дня. Altran працює разом зі своїми клієнтами на кожній ланці проекту – від концепції до індустріалізації. Понад тридцять років, Група надає експертизу ключовим гравцям у сферах аерокосмоновтики, автомобілістики, оборони, енергетики, фінансів, науки про життя, залізниці, телекомунікацій та інших. У 2015 році Altran Group отримала прибуток у розмірі 1,945 млрд євро. З кількістю понад 26000 співробітників, Altran має представництва у більш ніж 20 країнах.