Lviv IT Cluster підтримав проект Creatives

05 Nov, 2018

Львівський ІТ Кластер підтримує найцікавіші та найкреативніші українські проекти. Цього разу, ми стали партнерами онлайн ресурсу Creatives, який розповідає про успішних українців креативної індустрії.

Creatives – це онлан-видання про лідерів креативних індустрій, slow media про українців, які досягають успіху від творців The Ukrainians. «Ми хочемо мотивувати українців розвивати свій творчий потенціал, будемо розповідати про успішні практичні кейси і давати інформацію, яка допоможе стартувати свої проекти й реалізувати ідеї. вважаємо креативність рушієм розвитку сучасного суспільства. Ми впевнені, що креативність – це не абстрактне поняття, а характеристика, що притаманна кожній людині з народження. Треба лиш розвивати.» – Розповідають засновники видання.

Львівський ІТ Кластер охоче підтримує неординарні та якісні проекти, тому долучився до Сreatives, творців надихаючого контенту. «ІТ-сфера є основним середовищем креативного класу, так само, як і поштовхом для розвитку інших креативних індустрій. Креативна економіка — це те, на що робить фокус Львів протягом останніх років, і те, на що мають звернути увагу всі українські міста.

Ми не могли не підтримати проекту з особливим та якісним контентом, із цікавими особистостями та натхненними історіями. Зокрема і тими, які стосуються індустрії високих технологій. Ми разом із Сreatives працюємо, щоб мотивувати, дізнаватись, співпереживати і розвиватися». – Коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Видання стартувало з надихаючих розмов з письменником Сергієм Жаданом, дата-журналісткою Яриною Серкез та видавчинею Тетяною Полонік. У планах Creatives також публічні інтерв’ю та зустріч з героями проекту.

Нагадаємо також, що Львівський ІТ Кластер запустив спільний проект «Технологія успіху» з виданням The Ukrainians – серію інтерв’ю з успішними підприємцями ІТ-індустрії.