Lviv IT Cluster поповнився новим учасником – Intellias!

14 Jun, 2016

Intellias – українська ІТ-компанія із 14-річним досвідом у розробці програмного забезпечення. Понад 400 спеціалістів у сфері розробки та тестування програмного забезпечення працюють над проектами замовників із країн Західної Європи, США та Канади.

У компанії є два розробницькі центри – у Львові та Києві. Висока якість сервісів, що надає Intellias, проявляється у довготривалій співпраці із всесвітньо відомим компаніями, а також у багатьох успішно завершених проектах. Intellias – комфортна для роботи компанія зі смартовими проектами та дружньою робочою атмосферою, що підтверджено нашим лідерством у рейтингу ІТ-роботодавців протягом 2010-2016 років за версією DOU.

“Я вважаю, що Львівський ІТ Кластер виконує важливі місії популяризації та консолідації нашої галузі у місті та поза його межами. Ми раді стати частиною цієї ініціативи та разом будувати успішну економіку майбутнього Львова та України”, – додав СЕО компанії Intellias Віталій Седлер.

“Ми слідкуємо за розвитком IT Кластеру з часу його створення і бачимо, як він набирає все більшу вагу і стає силою, здатною впливати на бізнес-середовище у Львові, задає високий стандарт, на який можуть рівнятись Кластери інших міст. Ми вирішили приєднатись до Кластеру, щоб зробити свій внесок у розвиток рідного міста. Ми впевнені, що нетворкінг, обмін інформацією та досвідом, спільна робота, участь в заходах, організованих Кластером, принесуть користь нашій компанії і закликаємо інші компанії також приєднуватись”, – розповів співзасновник та директор із бізнес-розвитку Intellias Михайло Пузраков

“Ми пишаємось тим, що до нас приєднуються такі учасники. Intellias здобула репутацію впливової компанії із багаторічним досвідом. Такі учасники дають нам більше натхнення спільно творити нові проекти та розвивати бізнес-систему міста”, – поділився своїми враженнями CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський.