Львівський ІТ Кластер подарував 3D-принтер Програмі з комп’ютерних наук УКУ

24 Feb, 2016

У такий спосіб Кластер сприяє ефективному навчанню студентів

Львівський IT Кластер вручив 3D-принтер Програмі з комп’ютерних наук УКУ 24 лютого. Ініціатором виступили компанїі-учасники Кластеру.

«Львівський IT Кластер прагне аби якомога більше талановитої молоді долучалося до сфери IT та здобувало якісну освіту,» – говорить директор Кластер Степан Веселовський. Саме тому Кластер займається промоцією галузі IT серед школярів та студентів, а також співпрацює із IT-програмами у вузах.

Веселовський С.«Студенти зможуть багато чому навчитися, користуючись 3D-принтером, і може, когось це надихне на створення своїх власних продуктів», – додає Степан.  – Саме тому ми і вирішили подарувати цей принтер».

3D-принтер став добрим подарунком для програми: він дозволить студентам друкувати потрібні деталі та оригінальні продукти. Зокрема, найперше, що надрукують студенти – це деталі до проектів, які застосують у клубі робототехніки. У травні з’являться вже повноцінні продукти, створені на 3D-принтері.

За допомогою приладу, студенти зможуть розвивати креативне мислення, переконаний керівник Програми з комп’ютерних наук Ярослав Притула. «Добра навчальна програма – не лише та, яка дає ґрунтовні знання, а та, яка дає можливості студентам творити, – говорить Ярослав. – А 3D принтер поєднує в собі і знання, і творчість». За його словами, 3D-принтер дасть студентам більше можливостей для реалізації їхніх ідей.

IMG_0430«Щиро дякую Львівському ІТ кластеру за підтримку наших студентів, впевнений, що за кілька років така інвестиція у людський капітал Львова повернеться сторицею», – ділиться Ярослав Притула.

3D-принтер – ініціатива Кластеру, так як спільнота має багато проектів, які націлені на розвиток та покращення освіти у львівських університетах. Завдяки сприянню компаній-учасників Кластеру, талановиті студенти зможуть здобути нові навики та умінням у цій галузі.