До Lviv IT Cluster Приєдналася Компанія Chatbots.Studio

10 Oct, 2018

Chatbots.Studio – компанія, яка заснована два роки тому, але вже реалізувала понад 30 успішних ботів для ентерпрайзу. Основна спеціалізація – розробка та інтеграція чатботів з бізнес-процесами клієнтів з основних індустрій ринку: фінанси, банки, страхування, e-commerce, телекомунікації. Наразі ці боти підтримують 2 500+ діалогів у різних мессенджерах за годину – Facebook Messenger, Viber, Telegram and Skype.

Компанія надає повний пакету послуг з технічної реалізації AI рішень від ввідного демо до фінального тестування. Головний бенефіт роботи з Chatbots.Studio – працівники  з ексклюзивним підходом до розробки рішень автоматизації бізнесу.

Для команди основний спосіб досягти результатів – це поєднання високотехнологічних рішень із завданнями клієнта.

Компанія стрімко росте та вже має два офіси у Дніпрі та Львові.

Co-Founder Chatbots.Studio Ігор Лужанський додає: “Приєднання до IT Cluster стало великим кроком для нашої компанії. Ми раді бути причетними до розвитку IT в Україні та сприяти цьому, адже я впевнений, що Chatbots.Studio разом з учасниками організації створить Львів найсильнішим IT-середовищем в Європі”.

Степан Веселовський, CEO Львівського ІТ Кластеру коментує: “Кількість ІТ-компаній та ІТ-спеціалістів у Львові постійно зростає і нам важливо аби ця спільнота була активною та ідейною. Разом ми можемо якісно впливати на розвиток нашого міста і я радий що Lviv IT Cluster поповнився ще однією компанією.

Більше новин:

IT Arena 2018: Об’єднуємо Глобальний Світ Технологій в Україні

Українські Стартапи Отримали Призи на 70 000$ на IT Arena