Lviv IT Cluster Вирушає в IT Tур

22 May, 2017

Сьогодні Львівський ІТ Кластер розпочинає тур українськими містами. Протягом тижня на великому брендовому автобусі представники Кластеру спільно з експертами з львівських ІТ компаній завітають до шести найбільших міст України. Вже сьогодні ввечері перша зустріч відбудеться у Вінниці. Завтра 23 травня – в Одесі, 24 травня – в Миколаєві, 25 – в Маріуполі, 26 травня Львів ІТ Кластер відвідає Дніпро і 27 – Харків.

На зустрічах у кожному місті розповідатимуть про діяльність ІТ Кластеру та про розвиток ІТ у Львові, обговорюватимуть новітні технології в неформальній атмосфері, аби ближче познайомити між собою представників ІТ всієї України.
kkk
Одним з головних спікерів цьогічного IT туру буде Віталій Кирилів – дизайнер відомого львівського стартапу Senstone та засновник дизайнерського бюро Hochu Rayu. Про розвиток ІТ у Львові та діяльність Кластеру розповість СЕО Львівського ІТ Кластеру, Степан Веселовський. А Іван Кутузов з компанії Softserve познайомить присутніх з особливостями програмування на мові Golang.

Під час зустрічей розігруватимуть квитки на найбільшу технічну конференцію України та Східної Європи – ІТ Арену.

Не пропустіть події Львівського ІТ Кластеру у вашому місті!