Lviv IT Cluster подарує комп’ютерний клас гімназії «Євшан»

30 May, 2016

Lviv IT Cluster нагородив призерів Шкільної олімпіади з ІТ Lviv CSIT. Під час нагородження у мерії, CEO Кластеру Степан Веселовський вручив стипендію у розмірі десять тисяч гривень переможцю Андрію Завойку, випускнику гімназії «Євшан». Окрім стипендії, школяр також виборов комп’ютерний клас для рідної гімназії.

Андрію вдалося перемогти у змаганні, де взяла участь понад тисяча школярів. Випускник здобув найбільшу кількість балів – 80,6 – протягом трьох турів змагань та презентував успішний проект на тему «Львів  – відкритий для світу». Lviv IT Cluster подарує переможцю стипендію, яку він зможе використати для подальшого навчання, а також нагородить гімназію, у якій вчиться хлопець. Завдяки перемозі, «Євшан» отримає новенький комп’ютерний клас для підготовки талановитих учнів та вивченню ІТ.

1 / 8

Друге місце дісталося команді одинадцятикласників із Львівської академічної гімназії – Мар’янові Петрукові та Роману Вею, а «бронзу» отримав десятикласник Львівського фізико-математичного ліцею Юрій Даніловський. Призери олімпіади також отримали цінні подарунки від компаній-учасників Lviv IT Cluster. Загалом, нагородили дев’ятьох учасників, які взяли участь у фінальному турі олімпіади.

Олімпіада відбувається втретє, і за попередні роки, Lviv IT Cluster уже подарував два комп’ютерних класи школам-переможцям та стипендії школярам. Призи для фіналістів подарували компанії-учасники Кластеру: Conscencia, Sigma Software, Eleks, Ostware Services, SoftServe, GlobalLogic, Perfectial, а також LITS та LITS4kids.

1 / 7

«Ми активно підтримуємо олімпіаду, бо розуміємо – чим більше талановитих ІТ-школярів зараз, тим більше успішних ІТ-спеціалістів за кілька років. Кілька тисяч учнів пройшло через олімпіаду за ці роки, і ми сподіваємося, що вони оберуть ІТ у майбутньому. Компанії-учасники як ніхто розуміють потребу талановитих ІТ-спеціалістів для Львова і всіляко сприяють здібним школярам,» – говорить CEO Lviv IT Cluster Степан Веселовський.