Львівський IT Кластер Запускає Програму Підтримки Менторів

06 Dec, 2021

Завдяки оновленим навчальним програмам Львівського ІТ Кластеру, понад 4 тисячі студентів у Львові отримують якісну профільну освіту, яка відповідає вимогам сучасного ринку. Опановувати тех-спеціальності студентам допомагають ментори – працівники компаній із Львівського ІТ Кластеру. Для того, щоб їх підтримати, Кластер запускає програму підтримки наставників та закликає долучатися до спільноти менторів.

Менторська підтримка – важливий етап у навчанні. Спеціалісти діляться практичними знаннями й навичками із студентами. І власним прикладом мотивують їх до розвитку та самовдосконалення. Сьогодні близько сотні менторів допомагають студентам опанувати професію на 17 оновлених навчальних програмах.

Програма підтримки менторів має на меті поєднати інтереси та потреби менторів, компаній, які вони представляють та університетів, де діють навчальні програми. Це покращить розвиток ІТ-освіти у Львові. Також, Програма сприятиме зацікавленню спеціалістів зовнішнім менторством, популяризуватиме наставництво, як важливий етап розвитку працівника та допоможе розвинути спільноту менторства Львівського ІТ Кластеру.

Переваги від Львівського ІТ Кластеру: 

  1. Визнання ментора: сертифікати від ІТ Кластеру, долучення до промо-активностей Кластеру(стаття на сайті або у журналі ITID).
  2. Фото ментора на сайті навчальної програми та на сайті Кластеру.
  3. Квиток на конференцію IT Arena.
  4. Брендоване худі “IT Cluster Mentors”.
  5. Участь в Mentors Community.

Mentors Community – неформальна спільнота ІТ-фахівців, які долучаються до менторства студентів навчальних програм Львівського ІТ Кластеру. Кожен учасник може одночасно бути і ментором, і менті, оскільки ця спільнота покликана сприяти обміну досвідом наставництва, розвитку особистих навиків та нетворкінгу між однодумцями.

Переваги від Mentors Community: 

  1. Тренінги для менторів з розвитку soft skills, навчання по роботі з менті (зокрема з студентами).
  2. Консьєрж-сервіс для наставника від команди Львівського ІТ Кластеру (щодо всіх питань, які стосуються навчального процесу).
  3. Нетворкінг та підтримка від менторів.

Переваги від ІТ-компаній, кожна компанія формує самостійно. Львівський ІТ Кластер рекомендує включати менторство зі студентами навчальних програм в матрицю росту ментора.

Запрошуємо ІТ компанії долучатись до Програми підтримки менторів за посиланням та впроваджувати якісні зміни в ІТ-освіти.

Компанії, які вже з нами:
GlobalLogic
Interlogic
Intellias
SoftServe

За більш детальною інформацією стосовно проекту контактуйте з Христиною Горбась, керівником освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру khrystyna.horbas@itcluster.lviv.ua.