Lviv IT Arena 2015 зібрала близько півтори тисячі учасників!

26 Oct, 2015

2-4 жовтня на стадіоні Арена Львів зібрались програмісти, дизайнери, топ-менеджери, інвестори, підприємці та стартапери аби поспілкуватись про головні тенденції у сфері ІТ. Їх зібрала масштабна конференція Lviv IT Arena 2015, яка цього року відбувалась у Львові уже вдруге.
arenaЦьогоріч триденна конференція Lviv IT Arena 2015 перевершила очікування організаторів – за попередніми прогнозами орієнтувалися на близько 1200 учасників, проте захід відвідало більше ніж 1400. Це майже вдвічі більше, ніж  у перший рік конференції, коли  подію відвідало 800 учасників.
IMG_6094На відкриті  Lviv IT Arena виступили Міський голова Львова Андрій Садовий та голова Львівської ОДА – Олег Синютка. На роль keynote спікера конференції запросили депутата ВР та співзасновник компанії Eleks – Олексія Скрипника. У своїй промові він розповів гостям конференції про бачення України нового покоління.
IMG_9947Далі конференція поділилась на три паралельних потоки: Product, Technology та Business, Із учасниками Lviv IT Arenaділились досвідом спікери із США, Бельгії,Болгарії, Німеччини, Іспанії, Естонії, Польщі, Росії, Білорусії і, звісно, з України. У рамках конференції також відбулось 9 воркшопів для дизайнерів, PM’ів, підприємців та юристів. Учасники Lviv IT Arena могли послухати доповіді українською, російською та англійською мовами. IMG_9849У рамках потоку Product учасники Lviv IT Arena 2015 мали змогу послухати Грегора Оттосона із IBM Design. Він розповів про те як design thinking змінює розробку продуктів у їх компанії. Також учасники конференції мали змогу почути доповіді від досвідченого Тома Гілба, Матіаса Лангольца та Хайке ван Гіл із SAP, Юрія Ветрова із Mail.ru, Валерія Василенка із FitBit та Олександра Нескіна із Petcube. У рамках потоку Product на дизайнерів, проектних менеджерів та айтішників чекали десятки цікавих лекцій та практичних воркшопів до, під час, та навіть після конференції.
IMG_9807На потоці Technologyіз учасниками ділився досвідом працівник компанії Facebook – Остап Коркуна. Його доповідь стосувалась того, як у Facebook тестують своє програмне забезпечення. Доктор Руслана Радчук із Лейбніцького інституту рослинної генетики та рослинництва розповіла більше про біоінформатику. Сергій Поплавський із Microsoft Ukraine розказав про тонкощі Azure Machine Learning.
IMG_7322Тематичний потік Business зібрав підприємців, стартаперів та усіх, хто цікавиться ІТ сферою. Денис Довгополий із GrowthUP Group розповідав учасникам про останні тренди в технологічному бізнесі. Нелу Міхай – засновник MosaixSoft, Inc. розказав про те як виклики, які стоять перед Україною можуть стати каталізатором для технологічних інновацій.Степан Веселовський розказав про результати унікального та масштабного дослідження всього ІТ ринку Львова. Виконавчий директор Luxoft Віталій Нужний поділився цікавою інформацією та цифрами, а також розповів про те що ІТ в Україні уже сягає  більше 3% ВВП. Співзасновник SoftServe Тарас Кицмей розказав учасникам про засвоєнні уроки при роботі у не аутсорсинговому напрямку.
IMG_6081Окрім доповідей учасників розважали й іншими заходами. У перший день Lviv IT Arena відбулись змагання легендарної Tesla проти Ford Mustang, Mercedes G500 AMG і мотоциклу BMW ‎S1000R. Єдиним хто виявився швидшим за Tesla  був мотоцикл.
TeslaТакож під час конференції Львівський ІТ Кластер вперше ініціював зустріч українських  кластерів. На дискусійній панелі зустрілись представники Львівського, Харківського, Дніпропетровського, Одеського, Луцького та Черкаського Кластерів. Вони  обговорили подальшу співпрацю та можливі вектори розвитку.
IMG_03263-ого жовтня відбулось масштабне святкування 5-річчя Львівського ІТ Кластеру. Засновники та друзі привітали спільноту із маленьким тріумфом. А Міський Голова Львова Андрій Садовий пообіцяв виділити для Кластеру та львівський ІТ-шників 10га землі для реалізації нових проектів.
IMG_69992-3 жовтня, у рамках Львів ІТ Арени 2015 відбувалась виставка роботів та сучасних ІТ розробок – Hi-tech Expo, де були представлені 22 експонати.  Учасники мали можливість покерувати безпілотником, випробувати окуляри віртуальної реальності та поспілкуватись із легендарним роботом NAO.
IMG_0230В останній день учасники могли познайомитись із 13 молодими та потужними стартапами у рамках Startup Competition. А молоді підприємці у свою чергу позмагались за 5 тисяч доларів у Amazon Cloud Service та за участь у Traction Camp.
SCЗаключний день конференції був багатим на події. На учасників чекало десятки легендарних доповідей та захопливих воркшопи. Проте родзинкою вечора – став виступ запальних хлопців із ТНМК. Закриття конференції відсвяткували весело та гучно. Проте святкування не обмежилось лише концертом – опісля на учасників чекали ще запальні афтепаті.
IMG_9045Такою масштабною подією організатори переконані, що зарекомендували Львів як столицю інформаційних технологій України. Проте вони не зупиняються на досягнутому і обіцяють здивувати  учасників ще більшим івентом у 2016-ому.
volunteersЗагалом триденна конференція Lviv IT Arena 2015 зібрала понад 1400 учасників із США, Великобританії, Бельгії, Німеччини, Румунії, Греції,  Казахстану, Азербайджану, Латвії,  Польщі, Росії та Нідерландів. Понад 80%  учасників відвідали конференцію вперше. За результатами опитування, яке провели під час конференції, середній вік учасника – 27 років. Чоловіки становили  63,5 % всієї аудиторії, 36,5% – жінки.

Більше деталей про подію на сайті itarena.lviv.ua

Організатори; Lviv IT Cluster, Eleks, Startup Depot. Business Incubator, LITS, GDG Lviv, WISC
Ексклюзивний Партнер: SoftServe
Платиновий Партнер : HP, Lantec
Ексклюзивний Польский Партнер: Atman
Офіційний Партнер: European Bank of Reconstructiona and Development
Генеральний Партнер: Sigma Software, Ukrsibbank
Золотий Партнер: Legenda, Group FS, Ukrtelecom, Perfectial, DataArt, Оptima Plaza, QubStudio, Cogniance, Juscutum, Turkish Airlines, NVK Group, Citroen, EPAM Systems
Срібний Партнер: 1st Lviv Business Center, And Action, Limelight, Conscensia, Roll’n’Code, Ciklum, IT Ukraine, GLT School, Up Work, LVBS
Гостинний Партнер: Nravo, Astoria Hotel, Panska Gora, Edem Resort, Hotel Irena, Taurus Hotel, Nota Bene Hotel, Ibis Styles

Ексклюзивний англомовний Медіапартнер – KyivPost
Генеральний теле та радіо Партнер – Канал новин 24 та Радіо 24
Генеральний Інтернет Партнер – FINANCE.UA
Інноваційний медіа партнер – Future Media Lab