Оголошуємо Нового Учасника Львівського ІТ Кластеру: Skelia

17 Aug, 2018

Skelia – міжнародна компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення, інженерії та аутсорсингу. Найкращі технічні спеціалісти з України допомагають покращити бізнес наших клієнтів з США та Європи. Skelia здійснює свою діяльність через глобальну мережу офісів у Люксембургу, Великій Британї, Нідерландах, Україні, Польщі та США.

skelia-team

“З 2008 року компанія Skelia активно долучалася до створення іміджу Львову як важливого ІТ-хабу в Україні. Сьогодні, Skelia офіційно стає членом Львівського ІТ Кластеру – це досягнення, яким ми гордимося. Наша компанія не лише стала частиною потужної ІТ-спільноти, але також має нагоду долучитись до ІТ-ініціатив загальнонаціонального масштабу. Ми з нетерпінням очікуємо на синергію у співпраці з організацією, яка так багато робить для ІТ у Львові” – Ростислав Щепан, Директор Skelia Ukraine.

“Ми раді вітати нового члена Львівського ІТ Кластеру! Наша спільнота стає сильнішою та різнобарвнішою, відкриває нові горизонти для всіх учасників. Найближчі місяці обіцяють принести нові захоплюючі пригоди! Це прекрасний час щоб приєднатись до ІТ-спільноти Львова” – ділиться ентузіазмом Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Детальніше про компанію: https://skelia.com/