Львівський ІТ Кластер Обрав Нового Голову Наглядової Ради


Щокварталу Львівський ІТ Кластер збирає усіх учасників організації, щоб обговорити прогрес, визначити плани та прийняти важливі стратегічні рішення. Цього разу Загальні Збори були приурочені до особливої події: з-поміж підсумку діяльності організації та визначення основних напрямків на наступний рік, відбулися вибори Голови Наглядової Ради Львівського ІТ Кластеру.

ivan-babijchuk
Головою Наглядової Ради було обрано Івана Бабічука – VP Engineering у EduNav. Іван Бабічук – успішний підприємець з сильним технічним бекграундом. Будучи активним і ініціативним учасником Кластеру та Наглядової Ради, він брав участь у прийнятті стратегічних та важливих рішень для української ІТ індустрії. Іван Бабічук – представник американської продуктової компанії EduNav. Таким чином, Іван приділятиме особливу увагу питанням розвитку ІТ-освіти, адже це пріоритетний напрямок його діяльності.

Наглядова Рада ІТ Кластеру є постійно діючим колегіальним органом управління та складається з представників компаній, місцевої влади та представників навчальних закладів, що готують ІТ-спеціалістів. Наглядова рада ІТ Кластеру контролює діяльність Виконавчого директора та секретаріату, дотримання щоквартальних показників результативності роботи асоціації та моніторить діяльність робочих органів Львівського ІТ Кластеру.

Іван Бабічук прокоментував свої плани на посаді голови Наглядової Ради на наступний рік: “Пріоритетні основні напрямки роботи Кластеру, а саме Освіта, Промоція, Інфраструктура повинні залишатися в фокусі. По кожному з цих напрямків вже багато чого зроблено, і далі робиться, та все ж таки ми повинні бути відкритими на нові цікаві ідеї і ініціативи в кожному з них. Львівський ІТ Кластер за час свого існування суттєво виріс як кількісно, так і якісно.  Ми вже можемо авторитетно ділитися своїми напрацюваннями з іншими технологічними кластерами і асоціаціями, тим самим роблячи не тільки наше місто ІТ-хабом, але й допомагати Україні ставати технологічною країною.

Говорячи про макро-рівень, не варто забувати про мікро. Протягом останнього часу Кластер суттєво зріс за рахунок кількості малих компаній. Зараз більше половини компаній-членів відносяться саме до цієї категорії. Вважаю, що ми ще маємо достатньо можливостей покращити і розширити ініціативи і сервіси, які будуть цікаві таким компаніям.

Довідка:

EduNav – провідна продуктова компанія із головним офісом у Кремнієвій долині. Успiшна growth-stage компанiя розробляє інноваційний продукт для вищої освiти в Америцi. Edunav – це унікальне програмне забезпечення для студентів та університетів, яке допомагає спланувати навчальну програму, спростити процес реєстрації на навчальні курси і оптимізувати сам процес навчання та ресурсну базу навчальних закладів.

Львівський IТ Кластер – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно із університетами та Міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Асоціація взяла на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста та країни.