Львівський Університет та Компанія GlobalLogic Поглиблюють Освітню та Інноваційну Співпрацю

26 Jul, 2021

16 липня 2021 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та керівник львівського офісу компанії GlobalLogic Ігор Костів підписали Меморандум про партнерство та співробітництво між установами. Метою документу є співпраця сторін у справі розвитку їхнього інноваційного, наукового та освітнього потенціалу, в тому числі шляхом реалізації спільних проектів та програм за дуальною формою навчання.

Зокрема, Львівський університет та GlobalLogic  домовилися взаємодіяти у впровадженні, підтримці та модернізації інноваційних освітніх програм в галузі ІТ та сприяти розвитку нових форм організації освітнього процесу, серед яких головні – це дуальна і дистанційна освіта, нові інноваційні форми проведення лекційних, практичних та лабораторних занять.

Варто відзначити, що співпраця Львівського університету та компанії GlobalLogic уже має позитивні результати, зокрема у контексті впровадження дуальної форми освіти. Так,  цьогоріч розпочався набір на освітню програму «Високопродуктивний комп’ютинг», що на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій, де навчання буде проходити за дуальною формою навчання, а навчальний план укладався спільно з експертами компанії GlobalLogic.

Ректор Володимир Мельник наголосив, що для Львівського університету запровадження дуальної форми навчання і використання новітніх методів в освітньому процесі є одним зі стратегічних завдань.

«Ми є одними з перших в Україні, хто впроваджує таку форму навчання разом з ІТ-індустрією, яка сьогодні задає тренд у співпраці із закладами вищої освіти, у тому числі й через те, що є індустрією знань. Ми щиро вдячні компанії GlobalLogic за підтримку. Переконаний, що завдяки тісній співпраці з однією з провідних IT-компаній світу ми зможемо ще активніше удосконалювати освітній процес у Львівському університеті, виводити його на якісно новий рівень. Інноваційні моделі освітньої діяльності – провідний світовий тренд, згідно з яким навчання та працевлаштування є взаємопов’язаними процесами», – висловив переконання Володимир Мельник.

Керівник львівського офісу компанії GlobalLogic Ігор Костів, висловивши подяку Львівському університету за готовність до співпраці наголосив, що «компанія GlobalLogic перебуває у постійному пошуку молодих кваліфікованих фахівців».

«Співпраця з Львівським університетом – це спосіб надати студентам усі необхідні знання та підготувати їх до потреб IT-ринку уже на початковому етапі. Основне завдання дуальної форми навчання – подолати розрив між теорією і практикою, що в свою чергу підвищить вмотивованість студентів до навчання, а IT-компаніям дасть можливість брати участь у становленні IT-фахівця ще з перших курсів. Зараз ми працюємо на майбутнє, але впевнені, ми зробили правильний вибір, що забезпечить IT-індустрію чималою кількістю кваліфікованих кадрів», – наголосив Ігор Костів.

Згідно із текстом Меморандуму про співпрацю між Університетом та провідною ІТ-компанією, фахівці компанії GlobalLogic також проводитимуть в Університеті лекції, семінари, тренінги і майстер-класи, метою яких є поглиблення практичної складової освітнього процесу у Львівському університеті.

У сфері наукової та інноваційної діяльності викладачі і студенти Львівського університету допомагатимуть представникам компанії розробляти проекти, пропозиції, ноу-хау, спрямовані на поліпшення діяльності компанії GlobalLogic.

Окрім того, Львівський університет та GlobalLogic домовилися спільно підтримувати найкращі практики освітньої, наукової та інноваційної діяльності викладачів та студентів за програмами і проектами співпраці.