LvivLand – Відеопедія про Життя, Культуру та Бізнес у Львові

08 Aug, 2019

Проект LvivLand, який розповідає про Львів в креативних відео є соціальним проектом компанії KindGeek. KindGeek – це компанія повного циклу розробки програмного забезпечення, розташована у Львові. Ідея проекту виникла у зв’язку з постійною комунікацією засновників та менеджерів компанії із замовниками з різних країн. Представники компанії в ході своєї роботи неодноразово стикались з проблемою браку знань або надлишку стереотипів про Україну у комунікації з іноземцями, та вирішили продемонструвати усім як тут добре насправді.

У мережі вже довгий час домінує відеоконтент, проте, якісного та інформативного відеоконтенту про Львів насправді дуже мало, вважають у компанії. То ж засновники KindGeek СЕО Антон Скрипник та СОО Юра Гнатюк вирішили виправити цю ситуацію, зруйнувати стереотипи та поширювати інформацію про Львів. За розвиток цього соціального проекту відповідає – Business Development Manager в KindGeek Саша Денисенко. “Це чудовий проект зі світлою метою і новими викликами, важко було не погодитись його реалізовувати. За місяць від старту проекту з’явилось наше перше відео, яке згодом набрало майже 300 тисяч переглядів у Facebook. Така статистика відразу нам показала те, що проект затребуваний,“ – розповідає Саша.

Коли компанія почала шукати підрядників для зйомки та монтажу то була приємно втішена кількістю молодих, креативних та, що ще приємніше, – професійних людей.

Кожен відеоролик проекту про Львів присвячений різним темам, які висвітлюють усі аспекти життя міста. Перше відео проекту LvivLand, яке було реалізовано у жовтні 2017 зображувало сучасний Львів, його життя, культуру, науку, гостинність та можливості у коротких фактах та цифрах. Головною ціллю другого ролика, було відобразити інфраструктурну сторону Львова. З кожним днем львів’яни здобувають все більше можливостей глобального трансферу – дороги стають кращими, кордони вільнішими, міжнародних сполучень з’являється все більше, як і вигідних та якісних авіаперевізників.

Третє відео проекту присвячене зимовим святам, адже у Львові це завжди неймовірна та святкова пора. Це відео стало найпопулярнішим, кажуть засновники, понад 800 тисяч переглядів за кілька місяців! Різдвяний Львів під звуки хорового виконання відомого у всьому світі “Щедрика” – що може бути більш святковим?

winter

Четвертий відеоролик розповідає про гастрономічну різноманітність Львова. На це відео керівників проекту надихнули друзі та партнери іноземці – вони зазвичай приємно вражені різтоманіттям, сервісом та, звичайно, цінами у Львові. Завершальне відео головної п’ятірки розповідає про культурну та архітектурно важливу сторону Львова – релігію. Протягом підготовки відео засновники проекту відкрили для себе дуже багато нового, Львів не припиняє вражати та дивувати і самих львів’ян.

fest

Найновіше відео проекту LvivLand розповідає про різноманітні заходи Львова, адже місто є культурною столицею країни і значна кількість подій є важливою частиною культурного життя.

Музичні, театральні і танцювальні фестивалі, історичні реконструкції, технологічні конференції, літературні зїзди та форуми, мистецькі виставки та симпозіуми, фестивалі вуличної їжі та змагання ретро-автомобілів, та ще багато інших подій!

Оскільки LvivLand походить від ІТ компанії KindGeek, то ІТ Arena – це своєрідний фестиваль для нас, зрештою під егідою IT Арени відбувається Futureland. Насправді у 2-3 хвилинах не покажеш усю різноманітність фестивального аспекту культури Львова.

Проект LvivLand – це один з проявів соціальної відповідальності компанії, кажуть у KindGeek. Транслювати світові усі сторони життя історичного та культурно-різноманітного Львова, показувати як місто росте, розвивається та збагачується, як і суспільство – дуже важливо для компанії, яка також є частиною розвитку міста. От ми про це розповідаємо. Був випадок, о 21 зателефонували з міськради, тому що дуже доречним виявився наш контент про Львів на конференції в Нью-Йорку. Ще один дзвіночок.

Попереду – ще багато відеороликів про Львів, які спонукають відчути Львів, відвідати його та, можливо, навіть закохатись. Компанія KindGeek пропонує усім використовувати відеоролики про Львів, усі відео є доступними та безкоштовними для завантаження. Від локального до глобального!
Завантажити відео можна за посиланням.