Львівський ІТ Кластер Презентує IT Research 6.0 під час Загальних Зборів

30 Nov, 2021

16 грудня відбудуться Загальні збори учасників та партнерів Львівського ІТ Кластеру. Під час зборів, команда Кластеру розповість про основні проекти та нові ініціативи в 2021 році, а також презентує найактуальніші дані IT Research 6.0 – масштабного щорічного дослідження розвитку ІТ-бізнесу, яке цього року розширило географію ще на одне західноукраїнське місто. Загальні збори забезпечать плідну атмосферу для нетворкінгу з лідерами ІТ-індустрії, обговорення участі в поточних проектах Кластеру та планів на майбутнє.

На зустрічі відбудеться реліз закритої версії аналітичного дослідження IT Research 6.0, яка доступна лише для компаній учасниць спільноти. З 2015 року Львівський ІТ Кластер провів вже 5 таких досліджень, а результати шостого презентуватиме на цьогорічних зборах. Проект IT Research 6.0 надасть актуальну інформацію про структуру IT-індустрії Львова, соціально-демографічний профіль та число IT-спеціалістів, вплив коронакризи на IT-індустрію, приплив людського капіталу, економічний ефект ІТ-галузі для міста, тощо. Особливістю IT Research 6.0 є те, що в 2021 році з метою більш масштабного дослідження ІТ-індустрії до нього долучився Івано-Франківський ІТ Кластер. Проект стає дослідницькою мережею і в майбутньому до нього приєднаються інші тех-хаби країни. Дані дослідження дають можливість орієнтуватися в галузі зацікавленим потенційним інвесторам та компаніям, які хочуть зростати та розвиватися у Львові.

На підсумковому засіданні 2021 року буде презентовано детальний звіт роботи Кластеру в поточному році та Перформенс-план організації на наступиний рік. В 2022 році планується запуск нових освітніх проектів Кластеру, зокрема – програми менторської підтримки, нових навчальних програм IT Expert, проекту з оновлення вивчення інформатики в школах. В наступному році Кластер трансформує програму лояльності IT Club Loyalty. У додаток до 5 існуючих спільнот, у 2022 році відбудеться старт таких нових – Cyber Security, Low Code та Product Management, які об’єднають фахівців зі спільними інтересами та цілями для обговорення важливих проблем галузі та обміну досвідом. Варто додати, що учасники зборів також дізнаються, як виглядатиме IT Arena 2022.

Запрошуємо учасників Кластеру на Загальні збори, де вони першими побачать ексклюзивну презентацію IT Research 6.0, візьмуть участь в обговоренні проектів Кластеру, а також дізнаються про плани організації на 2022-й рік. Зустріч відбудеться 16 грудня, як онлайн, так і офлайн з дотриманням усіх безпекових заходів протидії поширенню COVID-19.