Львівський ІТ Кластер Шукатиме Таланти у Районних Школах

14 Mar, 2017

Освітній проект Львівського ІТ Кластеру ІТ Future розширюється. Відтепер лекції про ІТ відбуватимуться не тільки для школярів у Львові, а й для тих, хто навчається в районних школах. Всього Кластер відвідає 80 шкіл: 50 – у Львові та 30 – в області.

Мета проекту IT Future – допомогти учням старших класів зрозуміти переваги роботи в ІТ, розказати, які предмети варто вчити особливо старанно та яким чином можна реалізувати себе в цій сфері. Для багатьох школярів подібні лекції стають вирішальними у виборі майбутньої професії, адже вони отримують можливість поспілкуватись з представниками ІТ і розуміють, що це зовсім не недосяжний світ.
juniors8«Ми вирішили розширити проект IT Future, оскільки серед учнів обласних шкіл є чимало ІТ-талантів, – зазначив СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський. – Нам важливо, аби вони дізнавалися про можливості цієї індустрії та вступали у львівські виші на технічні спеціальності. Це великий крок для проекту та ІТ-індустрії в цілому, адже він сприяє збільшенню кваліфікованих кадрів, які будуть працювати у львівських компаніях вже за декілька років».
fТур львівськими та обласними школами розпочнеться у середині березня. Окрім Львова, Кластер відвідає навчальні заклади у Перемишлянах, Сокалі, Радехові, Бориславі, Жовкві, Новояворівську, Червонограді, Дрогобичі та інших районних містах Львівщини. Школи обиралися, виходячи з результатів ЗНО з математики.

Наразі складається графік поїздок. Вже відомо, що він буде дуже насиченим, адже Кластер поставив собі амбітну мету – відвідати 80 шкіл.
juniors11IT Future – це освітній проект Львівського ІТ Кластеру, у рамках якого ІТ-спеціалісти проводять ознайомчі лекції про ІТ у школах. За всю історію проекту було відвідано понад 100 шкіл і проведено лекції для більше ніж 1500 учнів.

Читайте також:

Як Два Друга з Levi9 та SoftServe Організували Дизайн-курс для Студентів

Шукаємо Менеджера з Освіти

Розробник програми ІоТ Володимир Федак: попит на спеціалістів з Інтернету речей росте