Львівський ІТ Кластер Зустрінеться з Міністром Цифрової Трансформації

06 May, 2021

У вівторок, 11 травня відбудеться зустріч представників компаній Львівського ІТ Кластеру з Міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим та його заступником з питань розвитку ІТ-сфери Олександром Борняковим. На зустрічі обговорюватимуть пропонований міністерством спеціальний правовий режим Дія City. Наразі у ВРУ вже зареєстровано 2 законопроекти, один із них, рамочний №4303, вже успішно пройшов перше читання.

Львівський ІТ Кластер – найбільша бізнес-спільнота технологічних компаній країни, яка на сьогодні об’єднує 110 ІТ-компаній та 18 000 ІТ-спеціалістів.

Представники компаній-учасників Кластеру у середу, 11 травня зустрінуться в онлайні із представниками Міністерства цифрової трансформації, та, безпосередньо із міністром Михайлом Федоровим. Мінцифри є головним ініціатором Дія City, довкола якого ведуться дискусії за активної участі представників ІТ-бізнесу та профільних асоціацій країни. Окрім Львівського ІТ Кластеру, на зустріч запрошені також представники Івано-Франківського та Тернопільського ІТ кластерів.

Окрім міністра та його заступника на зустрічі від імені Кластеру виступатимуть представники Наглядової Ради, керівного органу Кластеру, куди входять 13 керівників ІТ-компаній. Модератор зустрічі – Ольга Магалецька, керівник офісу Національної інвестиційної ради. Львівський ІТ Кластер сподівається на плідне обговорення усіх спірних моментів законодавства Дія Сity в межах зустрічі та максимальне врахування вимог ІТ-індустрії міністерством.