Львівський ІТ Кластер Проведе Зустрічі з Кандидатами на Посаду Мера Львова

05 Oct, 2020

Львівський ІТ Кластер розпочинає серію зустрічей із кандидатами на посаду міського голови Львова, для того аби обговорити бачення кандидатами майбутнього розвитку міста та співпраці з ІТ-спільнотою. 

Кластер працює над розвитком міста та регіону у тісній співпраці з міською та обласною владами. Відтак, вибори нового очільника міста – не можуть не цікавити найбільшу та найбільш проактивну бізнес-спільноту Львова. До Кластеру на сьогодні входить більше 100 компаній і асоціація є найбільшою в країні. Кластер хоче надати можливість лідерам політичних партій донести свою позицію, стратегію та бачення розвитку Львова до ІТ-спільноти нашого міста, в той же час, так само дати можливість власникам та керівникам ІТ компаній почути та проаналізувати програми запрезентовані першими особами – учасниками цьогорічних місцевих виборів.

З 13 по 22 жовтня, Львівський ІТ Кластер проведе зустрічі з 6-ма кандидатами на посаду міського голови Львова – Андрієм Садовим, Олегом Синюткою, Ярославом Рущишиним, Русланом Кошулинським, Ігорем Зінкевичем та Юлією Гвоздович. Зустрічі матимуть вигляд інтерв’ю, які проводитиме з кандидатами Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру. Зустрічі транслюватимуться в онлайн режимі для більше двох сотень керівників компаній учасників Кластеру. Львівські ІТ-підприємці зможуть через модератора ставити кандидатам запитання, які їх цікавлять та в реальному часі отримати відповіді на них.

Ми вболіваємо за наше місто, вся діяльність Кластеру спрямована на промоцію та розвиток Львова через модернізацію освіти, розвиток ІТ-індустрії та бренду міста, інфраструктури. ІТ-індустрія є великою бізнес-складовою життя міста, загальний економічний ефект від діяльності якої у Львові перевищив позначку 1 мільярд доларів у 2018 році, згідно з даними IT Research 4.0. Ми хочемо поговорити з кандидатами на таку важливу посаду голови міста про їхнє бачення розвитку Львова та ІТ-індустрії і плануємо це зробити через зустрічі для спільноти.” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.