Львівський ІТ Кластер Відкриє Нову Лабораторію в ЛНУ

23 Jul, 2018

В ЛНУ ім.І.Франка  на Факультеті електроніки та комп’ютерних технологій зявиться сучасна лабораторія, за сприяння Львівського ІТ Кластеру та компанії Infopulse.

Минулого року Львівський ІТ Кластер разом з ІТ-фахівцями та академіками, запустили нову інноваційну програму на Факультеті електроніки в ЛНУ ім.І.Франка – Data Science&Intelligent Systems. З вересня на програмі з’явиться і нова сучасна лабораторія, розрахована на 15 робочих місць. В лабораторії працюватимуть студенти програми, там відбуватимуться також лекції та воркшопи ІТ-експертів для студентів.

Ідею створення лабораторії підтримала компанія-учасник Кластеру – Infopulse. Компанія ще з 1991 року займається розробкою програмного забезпечення і налічує майже 2 000 працівників у 7 містах України.

«Проект створення лабораторії є ідейно близьким для нас та відповідає цьогорічній концепції компанії – «I am a citizen of Ukraine». У межах концепції ми заохочуємо спеціалістів брати активну участь в розвитку нашої країни, долучатися до соціальних та освітніх ініціатив. Вже більше як 25 років Infopulse докладає зусиль, щоб Україна ставала більш конкурентоспроможною і сильною. Для Львова ми створили перший в країні портал адміністративних послуг міста, і раді продовжувати такого роду співпрацю з містом. Infopulse зацікавлений у розвитку ІТ-галузі, особливо в такому перспективному напрямку, як Data Science. Компанія активно займається цим напрямом з минулого року та вважає його одним з найперспективніших у галузі на сьогодні. Лабораторія буде мати 15 робочих станцій та сучасний сервер для проведення обчислень. Спеціалісти компанії також будуть залучатися до навчальної програми як експерти“, – розповідає Іван Коржов, Regional manager, Infopulse.

Офіційне відкриття лабораторії відбудеться на початку вересня. Вона розташовуватиметься на Факультеті електроніки за адресою вул.Драгоманова, 50.

Інноваційна програма навчання Data Science & Intelligent Systems стартувала у вересні минулого року. Це чотири окремі спеціалізації навчання, об’єднані однією назвою. Перший рік навчання студенти програми вивчають базові предмети спільні для всіх напрямків: вища математика, дискретна математика, алгоритми та структури даних, програмування та об‘єктно-орієнтоване програмування. Також на першому курсі студенти вчаться працювати в команді та презентувати свої проекти. А вже на другому курсі зможуть обрати свій майбутній профіль з 4 напрямків: Artificial Intelligence & Machine Learning, Data Analysis, Internet of Things та Smart Solutions. Студенти матимуть можливість проходити літню практику в ІТ компаніях та брати участь у тематичних літніх таборах.

Програма DS&IS – одна з 9ти інноваційних програм Львівського ІТ Кластеру. Про всі програми можна дізнатися тут.

Більше новин:

Цифра Дня: 3610 Абітурієнтів Подались на Програми Кластеру

Загальні Збори Кластеру: Другий Квартал

Розпочинається прийом заявок для участі в Ukrainian IT Awards