Львівський ІТ Кластер Вітає Переможців Конкурсу Стартапів “Інноваційна весна”

25 May, 2017

Вчора, 24 травня, у Львові відбувся конкурс стартапів для міських потреб в рамках форуму «Інноваційна весна». В конкурсі взяли участь 10 проектів, 2 з них належать студентам-випускникам інноваційної програми Інтернет Речей, яку запустив Львівський Кластер спільно з Львівською Політехнікою. Серед стартапів були ідеї з оптимізації відходів, використання сонячної енергії, додатки для смартфонів для відслідковування міських подій тощо.

Переможцем конкурсу став проект Studlava. Це онлайн платформа, яка має на меті зібрати усі пропозиції роботи для студентів в одному місці, полегшити студентам знайти першу роботу після закінчення університету або ж знайти підробіток під час навчання. Керівником проекту є Олеся Гавришко та Маріанна Кохан. Веб-ресурс вже розпочав свою роботу. З ним можна ознайомитись за цим посиланням. Переможці отримали від Львівського ІТ Кластеру 10000 гривень на розвиток свого проекту.

1 / 3

Друге місце зайняв проект під назвою HelioPulse. Розробники отримали можливість презентувати свій проект на Tech Expo під час найбільшої ІТ конференції України – ІТ Арена, яка проходитиме цього року з 29 вересня до 1 жовтня. HelioPulse це високоофективні сонячні колектори-конденсатори для домашнього використання, ціна яких обіцяє бути доступною для більшості. Детальніше про проект за посиланням.

Третє місце зайняв стартап Львівбот. Стартап отримав спеціальну відзнаку від компанії Deloitte. Це бот, який відповідає на муніципальні запитання в чаті: наприклад, з його допомогою можна легко знайти потрібний номер телефону певної служби.

1 / 3

Львівський ІТ Кластер дякує всім спів-організаторам події та учасникам конкурсу за їхні цікаві проекти та бажання робити наше місто більш інноваційним.