До Львова Приїде Один з Найвидатніших Економістів Світу – Джонатан Ветцель

29 May, 2018

29 червня-1 липня у Львові відбудеться конференція IT Jazz, яка щороку збирає представників влади, інвесторів, керівників ІТ-компаній та бізнес-експертів з закордону для спільного обговорення світової та української економіки та ІТ-індустрії. Цього року головним спікером події стане директор McKinsey Global Institute – Джонатан Ветцель.

Джонатан Ветцель досліджує глобальні економічні тренди, питання урбанізаціі та сталого економічного розвитку, виступає радником державних і місцевих органів влади, урядів у 40 географічних локаціях по всьому світу. На додаток, Ветцель є засновником McKinsey у Китаї та з 1985 року працює з китайськими компаніями над реалізацією стратегії глобального лідерства регіону. Дослідник Китайської економіки, Ветцель є автором та співавтором десятка книг таких як Capitalist China. Strategies for a Revolutionized Economy, Operation China: From Strategy to Execution, One Hour China, No Ordinary Disruption.
woe
IT Jazz цього року фокусуватиметься на кількох напрямках: взаємодія зі структурами державного управління та інфраструктурні проекти, інвестиції і фінансування в IT. Джонатан Ветцель виступить на конференції з доповіддю про зміни у світовій економіці – “Changes in the global economy and the role of digital”.

Також на події виступить Джордж Міхал, CEO однієї з найбільших інвестиційних компаній світу, Brookfield Management, яка має у своєму портфелі активи загальною вартістю 285 млрд доларів. Серед нерухомих активів Brookfield Всесвітній фінансовий центр у Нью- Йорку (частиною комплексу якого є відомий Всесвітній Торговий центр), Кенері-Ворф – діловий квартал Лондона, комплекс будівель на Potsdamer Platz у Берліні, Bank of America Plaza в Лос-Анджелесі. Серед інших спікерів IT Jazz – директори Європейського банку реконструкції і розвитку (EBRD), перші особи України та керівники провідних українських IT компаній.

1
Конференція відбуватиметься 29 червня – 1 липня під акомпанемент міжнародного джаз-фестивалю Leopolis Jazz Fest. Організатором IT Jazz є Львівський IT Кластер, який цього року також виступає ексклюзивним партнером Leopolis Jazz Fest. Степан Веселовский, CEO Львівського IT-кластеру, відзначає: “Локальні технологічні компанії об’єднали свої зусилля задля розвитку ІТ-індустрії та бренду міста на глобальному рівні. Львівський ІТ-кластер із задоволенням підтримує міжнародний фестиваль такого значення та масштабу як Leopolis Jazz Fest. Музика об’єднує людей, створюючи в місті абсолютно особливу атмосферу. Ми раді, що сьогодні люди приїздять до Львова не тільки насолоджуватися джазом, але також відвідати подію IT Jazz “.

Виступи спікерів та панельні дискусії відбудуться у п’ятницю 29 червня та в неділю, 1 липня у дворику міської ратуші (Leopolis Jazz fest IT Lounge). Другий день конференції, 30 червня, буде присвячений закладенню першого каменю Innovation district IT Park – наймаштабнішого інфраструктурного проекту Львова. Офіційна церемонія та прес-конференція для журналістів відбудуться  на місці майбутнього будівництва – на перетині вулиць Стрийська-Чмоли-Луганська.

Придбати квитки на конференцію IT Jazz можна за посиланням.