Matic приєднується до Lviv IT Cluster!

03 Apr, 2017

Matic – це американський стартап, заснований в 2014 році, з продуктовим офісом у Львові. Команда Matic докладає всіх зусиль, щоб дати можливість своїм менеджерам, інженерам та дизайнерам впливати на світ. Matic займається розробкою найкращої в своєму класі платформи для процесу купівлі будинку в США, який є досить складним і тривалим. Компанія працює над розробкою web та mobile додатків.

Matic пропонує найнадійніші поліси страхування завдяки партнерству з великою та різноманітною мережею страхових компаній. Покупці нерухомості очікують інтерактивний спосіб купівлі будинку і Matic, в свою чергу, надає їм можливість цифрового досвіду страхування, який відповідає їхнім вимогам.

Основні цінності Matic: чесно, якісно, весело.

“Matic радіє приєднанню до такої потужної спільноти як Lviv IT Cluster. Оскільки, ми продовжуємо розширювати нашу діяльність, ми прагнемо, щоб зможемо допомогти перетворити Львів в технологічний хаб, та інвестувати в чудову екосистему, яка зробила наше зростання можливим у першу чергу”, – коментує CEO компанії, Аарон Шіфф.

Степан Веселовський, СEO Lviv IT Cluster додає: “Компанія Matic – динамічна та перспективна, як і львівське ІТ. Співпраця із такими компаніями дає надії на нові проекти та впевненість у тому, що разом ми зробимо Львів центром ІТ не лише в Україні, але в Європі”.

Детальнішу інформацію про компанію можна знайти тут.