Міністерство Освіти і Науки України та SoftServe Оголосили про Стратегічне Партнерство

30 Apr, 2021
Днями Міністерство освіти і науки України та SoftServe підписали Меморандум про стратегічне партнерство. Сторони уклали Меморандум, поділяючи ідеї реформи освіти і науки, усвідомлюючи потребу в об’єднанні зусиль для цифрової трансформації освіти і науки України, із метою забезпечення формування довгострокової довіри у відносинах між державою, бізнесом та суспільством.

Зокрема, SoftServe та МОН працюють над трансформацією управлінських процесів у позашкільній освіті шляхом створення та запуску інформаційно-аналітичної системи «Позашкілля». Рішення допоможе інтегрувати вже створені цифрові ресурси у сфері позашкільної освіти в єдину централізовану базу даних та запровадити електронну освітню систему для закладів позашкільної освіти.

“Ми співпрацюємо з SoftServe тривалий час та спільно розробили декілька важливих рішень. Наразі ми працюємо над створенням інформаційно-аналітичної системи у сфері позашкільної освіти. Такий продукт допоможе користувачам: обирати найцікавіші та найближчі по місцерозташуванню гуртки, клуби, секції; бачити графік роботи та популярність гуртка; перевіряти рівень матеріально-технічного забезпечення, а також кадрове наповнення”, – розповів Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Артур Селецький.

“Для SoftServe допомога та підтримка важливих ініціатив технологічними рішеннями є ключовим елементом культури компанії. В рамках корпоративної програми Open Tech ми вже реалізували та плануємо створити рішення, які якісно підсилять та трансформують важливі ініціативи. Співпраця з Міністерством освіти і науки України також дозволяє нам долучитись до цифрової трансформації в сфері освіти”, – поділився координатор та ментор SoftServe IT Academy, Євген Удовиченко.

Меморандум діятиме упродовж року та передбачає співпрацю у наступних напрямках: реформи освіти і науки, впровадження та розвитку сучасних ІТ-рішень; спільних проєктів, спрямованих на використання інноваційних технологій у освітньому процесі та інше.