Місто Виділить 15 млн грн на Будівництво Дороги до IT House

27 Feb, 2018

Сьогодні відбулась офіційна презентація першого будинку для ІТ спільноти Львова IT House та екскурсія, під час якої присутні мали нагоду оглянути будинок, збудований за найсучаснішими технологіями будівництва. Присутній на події міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв виділити кошти на ремонт дороги до IT House.

IT House – перший у Львові будинок для працівників ІТ сфери, пілотний соціальний проект Львівського ІТ Кластеру, який вдалось реалізувати спільними зусиллями львівської ІТ спільноти та міської влади. Споруду зводили протягом 13 місяців і здали в експлуатацію ще 20 грудня 2016 року. Проте лише сьогодні, єдиний в Україні будинок для ІТшників офіційно відкрили і презентували громадськості.

hh2small
За словами міського голови Львова Андрія Садового, місто планує виділити 15 млн гривень на ремонт дороги, яка веде до будинку. Можливо, ремонтні роботи розпочнуться ще до кінця цього року. Необхідне рішення про це депутати міськради мають розглянути на найближчій сесії ЛМР. Додамо, що напередодні міська влада безкоштовно виділила землю під будівництво IT House.

«IT House – перший успішний інфраструктурний проект Львівського ІТ Кластеру, перша спроба, яка стала дуже успішною, передусім, завдяки тісній співпраці з міською владою Львова. Нам дуже приємно, що міська влада розділяє наші ідеї, розуміє їх важливість для міста і безкоштовно надала нам землю для будівництва такого в певній мірі соціального будинку для спільноти зі схожими інтересами ти спільними цілями. Вже наступним нашим проектом стане Innovation District IT Park, масштабний технологічний парк, який якісно змінить обличчя Львова. Його будівництво розпочнемо вже в цьому році». – Розповідає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

hh1small
ІТ House – 10-топоверховий будинок в одному з найбільш перспективних районах Львова (вул.Студинського) з чудовим видом на Високий Замок, створений для людей зі спільними інтересами та сферою діяльності. Будинок збудований за найновішими технологіями, в якому комфортно мешкають люди, які працюють у сфері ІТ. Це єдиний приклад такого житла в Україні, коли мешканці будинку – не просто сусіди, а спільнота. Саме тому, для резидентів в будинку передбачили простір спільного користування, де можна обмінюватись думками, проводити зустрічі, обговорення чи святкування. Це, зокрема, конференц-зал, спільний хол з консьєржем та охороною.

Біля будинку розташовані – дитячий майданчик, спільна відпочинкова зона, спортивний майданчик для мешканців. Ще однією перевагою ІТ House є просторий експлуатований дах, частина якого слугуватиме зоною відпочинку для мешканців, а на іншій частині будуть розташовані сонячні колектори. Саме вони забезпечуватимуть 70% енергії для підігріву води.

hh4small
IT House – вже повністю заселений мешканцями і зацікавленість в купівлі такого житла потенційними покупцями, працівниками ІТ сфери, перевищила усі сподівання. Тому в планах Львівського ІТ Кластеру – нові житлові проекти для ІТ спільноти Львова – багатоповерхові будинки IT House 2.0, IT House Premium та котеджі IT Village. А вже вкінці цього року, розпочнеться будівництво масштабного інфраструктурного проекту, Innovation District IT Park, тех парку з офісами, готелями, університетом для розвитку ІТ індустрії у місті.


Більше новин:

Львівський ІТ Кластер Відкриває Лабораторію у Львівській Політехніці

Кластер Запрошує на Дні Відкритих Дверей Навчальних Програм

Українські ІТ Компанії у Cвітовому ТОПі