Міжнародна ІТ-Компанія Avenga Відкриває Oфіс в Харкові


Міжнародна ITкомпанія Avenga відкрила новий офіс в Харкові. Це буде вже дев’ятий офіс в Україні. Інші офіси розташовані у Львові, Києві, Івано-Франківську, Хмельницькому, Полтаві, Луцьку, Черкасах та Вінниці. Крім того, Avenga має представництва в Берліні, Варшаві, Нью-Джерсі та Куала Лумпур.

29 жовтня відбулося відкриття першого офісу компанії Avenga в Харкові. Офіційна церемонія відкриття відбулася за участі представників компанії та Харківського IT-кластеру. Розмістився він в сучасному коворкінгу в центрі міста.

for-fb2021-11-12-3“Дослідження Харківського IT показало, наскільки Харків є потужним та перспективним. Однією з сильних сторін Харківської області є консолідована айті спільнота, яка обєднує провідні компанії та спеціалістів в цілу екосистему. Компанія Avenga активно маштабується та вже давно розглядала варіанти виходу на Харківський ринок, і,  нарешті, це сталося. А тому з великим задоволенням будемо об’єднювати та вирощувати навколо себе молоді таланти ще й в Харкові. Слідкуйте за нашими вакансіями, а для бажаючих повчитися чи перекваліфікуватися за анонсами Avenga Academy”, Марта Романяк, регіональна директорка Avenga.


Avenga – міжнародна ІТ компанія, яка запроваджує технологічні та цифрові трансформації бізнесам у таких індустріях як фарма, фінанси, страхування, нерухомість та автомобілебудування. Зараз компанія об’єднує 2500 професіоналів у 18 локаціях в Європі, Азії та США. В Україні команда складає понад 700 спеціалістів у 9 містах. Avenga є членом Forbes Technology Council і входить в Top Salesforce consultancy на Clutch та Top IT services and solution provider on GoodFirms. А також є партнером Salesforce й золотим партнером Microsoft.