Мотиваційна лекція Андрія Павліва: Від ідеї до бізнесу

30 Mar, 2016

Як ідею перетворити на успішний бізнес? Як із невеликої команди зробити велику компанію із офісами у багатьох містах? Хоча ми часто чуємо про успішні бізнес-приклади Львова, рідко маємо нагоду послухати людей, які ці приклади втілюють.

ІТ Expert дав студентам унікальну можливість поспілкуватись із керівником компанії N-iX Андрієм Павлівом та запитати його про початки власного бізнесу. Ми поділимось лише частиною ідей успішного СЕО, проте уже незабаром чекайте більше інформації у нашому новому проекті.[1] 2 1920

Андрій Павлів зустрівся зі студентами аби розповісти як починав свій бізнес. У такий спосіб Lviv IT Cluster дає молоді можливість поспілкуватися із лідерами індустрії та отримати знання від них напряму. Головне, на думку Андрія – це ідея, якою треба загорітися та передати власну впевненість іншим. CEO поділився порадами як повірити у власний стартап, а ще розповів про те, як N-iX перетворився зі стартапа в успішну компанію.

Спікер також дав студентам поради про те, що варто вивчати аби вдало працювати в ІТ-бізнесі. Зокрема, Андрій наголосив на вивченні англійської мови, і порадив розвивати логічне мислення і зосередитися на математиці та дотичних предметах. На думку CEО, студенти зараз мають безліч можливостей завдяки онлайн-навчанню.[1] 7 1920

«Я вважаю, що дистанційна освіта сьогодні дуже важлива,» – сказав Андрій. За його словами, студенти можуть вивчити більше самостійно, якщо мають мотивацію та організованість.

А які навички потрібні для успіху у бізнесі та які перспективи Львова коли говоримо про ІТ – про це дізнаєтеся наступного тижня. Читайте наш сайт і слідкуйте за новими подіями, які ми організовуємо.