Найближче засідання Lviv IT Cluster проведе у трамвайному депо

09 Nov, 2016

17 листопада відбудеться щоквартальне засідання Львівського ІТ Кластеру. Як завжди, ми підібрали незвичну локацію для цієї події. Цього разу керівники львівських ІТ-компаній, які входять до Кластеру, зберуться у трамвайному депо на вулиці Сахарова.

Вибір незвичайної локації – це вже добра традиція. Зустрічі вже проводили на стилобаті майже добудованого IT House, на футбольному стадіоні та у Лабораторії машин Львівської Політехніки.

Засідання Наглядової ради: як це було

1 / 12

Найбдижче засідання буде присвячено інфраструктурним проектам, що взявся реалізовувати Lviv IT Cluster. Мова йде про Innovation district IT Park, про будівництво якого було оголошено на конференції Lviv IT Arena, та Lem Station. Кластер вже має успішний досвід у інфраструктурних проектах. Зокрема, завершується будівництво Lviv IT House, у якому лишилося всього дві вільні квартири.
rРеалізація цих проектів стала можливою завдяки плідній співпраці львівського ІТ-бізнесу та місцевої влади. Це підтвердження того, що львівська ІТ-індустрія перейшла від споживання міської інфраструктури до створення власної. Це величезний крок у розвитку ІТ та міста.