Найкращі Роботодавці Серед Великих Сервісних IT-компаній Згідно Рейтингу MC.Today

22 Jul, 2021

Редакція MC.Today провела щорічне анонімне опитування серед працівників ІТ-компаній України. В опитуванні взяли участь спеціалісти з провідних українських компаній, які заповнили анкету та оцінили свого роботодавця.

Всього було зібрано понад 13 000 анонімних анкет від спеціалістів, які працюють у 123 українських компаніях. В анкеті учасникам опитування було запропоновано п’ять тверджень щодо їхнього роботодавця (наприклад, «Я з гордістю розповідаю людям, що співпрацюю з цією компанією», «Люди тут піклуються одне про одного» тощо), а також п’ять реакцій на ці твердження (від «повністю не погоджуюсь» до «повністю погоджуюсь»).

Підрахувавши фінальну кількість балів, MC.Today презентували рейтинг 100 найкращих роботодавців у трьох категоріях: до 100 працівників, від 101 до 1000 співробітників та від 1001 співробітників.

В перелік найкращих роботодавців серед великих IT-компаній потрапили й компанії-учасники Львівського ІТ Кластеру. Серед них Intellias, ELEKS, SQUAD, Sigma Software, SoftServe, DataArt та N-iX. Працівники цих компаній стверджують, що їхні роботодавці вміють створити та забезпечити хороший робочий простір, пропонують додаткове навчання та надає можливість постійного розвитку та вдосконалення. Вони також можуть з гордістю та впевненістю розповідати іншим, в якій компанії працюють і залишаються переконаними, що їх там люблять.

“Це велике досягнення для нашої спільноти, що до списку найкращих роботодавців серед великих сервісних компаній увійшло дев’ять IT-компаній, сім з яких є учасниками Львівського ІТ Кластеру. Ми щиро радіємо такому результату і бажаємо лише позитивних відзнак всім компаніям у майбутньому.” прокоментував Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.