Найкращі Тех-Видання Cвіту Збираються у Львові

26 Jul, 2017

Завтра, 27 липня, за підтримки Львівського ІТ Кластеру у Львові стартує прес-тур для журналістів із Польщі, Білорусі, Румунії, Бельгії, та Великобританії, який має на меті познайомити іноземців із ІТ-індустрією у місті та розповісти більше про найбільшу ІТ-подію у Сх. Європі – IT Arena.

Протягом трьох днів, журналісти із таких відомих технологічних видань, як TechCrunch, Dev.by, Tech.wp.pl, PROFM, Zdnet та Datanews.be 
відвідуватимуть презентації у найбільших ІТ компаніях Львова, зустрінуться із представниками ІТ-управління Львівської міської ради, а також ближче познайомлять зі стартапами зі Львова. Під час туру обговорюватимуться такі теми, як кібербезпека, тех. освіта, співпраця з урядом, інвестиційний клімат у Львові та Україні та ін.

NEW YORK, NY - MAY 10: TechCrunch editor-at-large Mike Butcher speaks onstage during TechCrunch Disrupt NY 2016 at Brooklyn Cruise Terminal on May 10, 2016 in New York City. (Photo by Noam Galai/Getty Images for TechCrunch) *** Local Caption *** Mike Butcher

Photo by Noam Galai/Getty Images for TechCrunch

У прес-турі бере участь, зокрема, Майк Бутчер, головний редактор європейського видавництва TechCrunch, який також завітає до Львова у вересні та виступить на найбільшій технологічній конференції Сх. Європи – IT Arena. На IT Arena експерт з сучасних технологій та стартапів розповідатиме про технологічне майбутнє, перспективність розвитку ІТ в Україні та її місце в технологічному світі.