6 грудня Nasdaq організував перший в своїй історії публічний захід у Львові– конференцію «The Next Wave in Fintech – Shaping the Capital Markets of Tomorrow, Today»
Конференція була організована задля того, щоб поспілкуватись про рушійну силу змін у галузі фінансових послуг – технології. Цей захід дав унікальну можливість почути лідерів сфери FinTech та отримати уявлення про останні нововведення в галузі.
Конференція зібрала близько 100 учасників, привернувши увагу чисельних місцевих розробників, фахівців та студентів, яким було цікаво дізнатися більше про останні нововведення FinTech і їх вплив на ринки капіталу. Спікери торкнулись питання новітніх технологічних тенденцій в FinTech і того, як Nasdaq інтегрує їх в поточні та майбутні рішення, а також розповіли про плани Nasdaq у Львові.
Валері Баннерт-Тернер, Global Head of Risk & Surveillance Solutions в Nasdaq, виступила з доповіддю, яка охоплювала основні напрямки розвитку FinTech та те, як Nasdaq застосовує це у власній стратегії – зокрема, у сфері ризиків та нагляду. Валері також поділилась позитивними враженнями від її першого візиту до Львова.
Тарас Чабан, Head of Buy-side Solutions at Nasdaq, наголосив на важливості технологій у сфері ризиків: “Перетворення фінансової галузі: як технологія підвищує прозорість та ефективність”. Він розповів, як поведінкова аналітика може дозволити компаніям отримати більше розуміння ризиків, пов’язаних з ринковим зловживанням.
Завершуючи сесію, Мирослав Вус, Head of Buy-Side Technology at Nasdaq, розповів про величезний прогрес в технологіях починаючи з 1971 року, коли компанія Nasdaq була створена, до сьогодення та пояснив, як ці досягнення дозволяють нам відповідати на виклики, поставлені нашими клієнтами, регуляторами та інвесторами.
Поява Nasdaq у Львові стане позитивним сигналом для великих іноземних компаній і позитивно вплине на збільшення іноземних інвестицій .
Nasdaq – перша електронна біржа у світі. Розпочала свою діяльність у лютому 1971 р., започатковувач фінансових технологій, де зараз торгуються акції Google, Facebook, Microsoft, Intel та інших найбільших технологічних компаній.