Nasdaq Sybenetix Приєднується до Lviv IT Cluster

04 Dec, 2017

Nasdaq Sybenetix – провідний постачальник сучасної аналітики, що використовується великими фінансовими установами для нагляду за ринком, вимірювання ризиків та підвищення ефективності. Команда експертів Sybenetix неодноразово отримувала галузеві нагороди за покращення бізнес-результатів для своїх клієнтів у таких сферах, як технології, поведінкова наука та ін. Технології Sybenetix дозволяють клієнтам покращити регулятивну, репутаційну та оперативну ефективність, одночасно різко знижуючи витрати.

Nasdaq Sybenetix – це частина пакету Nasdaq у regtech-рішеннях. Перевірена на 50 ринках, та більш, ніж 140 клієнтами по всьому світу, технологія Nasdaq’s Surveillance є галузевим стандартом для ринкового нагляду та дотримання вимог.

Ми дуже раді приєднатися до Lviv IT Cluster,” – коментує Валері Баннерт-Тернер, SVP and Head of Risk & Surveillance Solutions, Nasdaq. “Nasdaq має офіси у багатьох найважливіших тех-хабах світу, що дає нам доступ до висококваліфікованих талантів, які працюють над вивченням, розробкою, впровадженням інноваційних технологій. Ми радіємо, що Львів додається до нашого списку хабів, та з нетерпінням чекаєм долучитись до розвитку місцевої спільноти”.

Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster, додає: Львівські ІТ-компанії доросли до такого рівня, що вони хочуть інвестувати сили, час та гроші не тільки у свій розвиток, а й у розвиток міста та ІТ-галузі загалом. Нам дуже приємно, що тепер серед таких компаній Nasdaq Sybenetix. Це команда натхнених професіоналів, відданих своїй справі. Я вірю у плідну співпрацю між нами”.

Більше деталей про компанію тут: http://sybenetixnews.site/home/