Наш учасник – SoftServe переміг у конкурсі CEE Shared Services and Outsourcing Awards!

12 Feb, 2016

SoftServe здобув звання «ІТ-компанія року – Центральна та Східна Європа» на четвертій щорічній церемонії нагородження CEE Shared Services and Outsourcing Awards. Компанію відзначили за стабільність ведення бізнесу та визначні здобутки у розробці програмного забезпечення у сфері ІТ-аутсорсингу у 2015 р. Зокрема високу оцінку журі отримали проекти, реалізовані SoftServe для українських компаній: «Оцінка безпеки для Shell Retail Ukraine” – експерти з безпеки SoftServe визначили найбільш ефективний підхід для усунення мережевих вразливостей для Shell Retail Ukraine; “Agile трансформація для Київстар” – процес трансформації та оптимізації процесу життєвого циклу програмного забезпечення (SLDC), внаслідок якої суттєво покращились терміни виконання операційних задач Київстар та здатність ефективно реагувати на ринкові зміни.

«SoftServe активно розвиває присутність на європейських ринках. За останні кілька років ми відкрили представництва компанії у Великобританії, Нідерландах, Німеччині та розробницькі центри у Болгарії і Польщі, – розповідає голова Ради Директорів SoftServe Ярослав Любінець. – Та особливо приємно, що високу оцінку журі здобули проекти, реалізовані нами торік для українських компаній. Переконаний, що спільно ми творимо нову якість бізнесу за кращими світовими практиками».

«Центральна та Східна Європа є добре розвиненим середовищем для створення Загальних Центрів Обслуговування (Shared Services Centers) та розвитку аутсорсингу бізнес-процесів. Ми раді, що SoftServe потужно представлений у регіоні та вже продемонстрував виключно інноваційний підхід та високу успішність, – розповів Том Барнхардт, організатор CEE Shared Services and Outsourcing Awards, видавець BiznesPolska.pl та щорічного довідника «CEE Shared Services and Outsourcing Directory».

Незалежне журі розглянуло понад 177 заявок. Переможців було оголошено під час урочистої церемонії нагородження 4 лютого 2016 р. у варшавському готелі Hotel Intercontinental.

SoftServe — найбільша українська IT-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. В компанії працює понад 4000 працівників, розробницькі офіси розташовані у Львові, Києві, Дніпропетровську, Рівному, Івано-Франківську та Чернівцях. Загалом бізнес-представництва SoftServe працюють у 29 найбільших містах у 9 країнах світу. З 2010 року SoftServe утримує звання найкращого роботодавця України (2010, 2011, 2013-2014 роки) у рейтингу Aon Hewitt та 2012, 2013, 2015 у рейтингу DOU.