Вітаємо Ноутбук Центр у Львівському ІТ Кластері

06 Aug, 2021

Ноутбук Центр компанія яка займається поставками ноутбуків та іншої комп’ютерної техніки з 2003 року.  У 2007 р був відкритий сервісний центр, який з часом набув статусу мультивендорного та авторизованого провідними виробниками ноутбуків DELL, HP, Lenovo, Asus, Acer та інших. Інженери компанії постійно проходять навчання, тому Ноутбук Центр це прогнозований та надійний партнером з технічної підтримки IT-компаній.
for-fb2021-08-06

“Хоча ми не є класичною IT-компанією, але з нами завжди тісно співпрацювали IT-компанії, можливо це пов’язано з тим, що у нас майже завжди спільне бачення задач, проблем, їх вирішення та спільні цінності. Сьогодні нам дуже приємно стати частиною прогресивного ком’юніті нашого міста Львівського ІТ Кластеру. Сподіваємось бути корисними для всіх учасників та долучитись до загальної справи робити наше місто ще прогресивнішим та комфортним для життя”, Олександр Бобков, СЕО в Ноутбук Центр.

“Я завжди радію, коли з’являється нагода привітати нові компанії з приєднанням до Львівського ІТ Кластеру, тому вітаю Ноутбук Центр у спільноті. Нехай ваш вступ до найбільшої бізнес-спільноти країни стане нагодою реалізувати ваші ідеї та задуми, висловити власну думку та підтримати вже ті ідеї та проекти, над якими ми активно працюємо.” Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.