Нові Навчальні Програми ІТ Кластеру, які Стартують у Вересні

19 Jul, 2017

Львівський ІТ Кластер активно розвиває діяльність в освітньому напрямку. У вересні цього року стартують аж чотири нові іноваційні бакалаврські програми у львівських університетах, ініційовані Кластером. Ми вирішили Вам про них нагадати під час вступної кампанії 2017 року. 

Комп’ютерні науки (Computer Science)

lnu
Де: ЛНУ ім.І.Франка, Факультет прикладної математики, спеціальність Комп’ютерні науки (№122).

Над розробкою інноваційної бакалаврської програми Комп’ютерні науки спільно працювали Львівський ІТ Кластер, робоча група експертів з ІТ компаній та професори ЛНУ ім.І.Франка. Студенти програми вивчатимуть такі сучасні дисципліни, як Системи штучного інтелекту, Машинне навчання, Видобування даних, Робота з великими даними тощо. А також мови програмування C++, C#, Java, Python, Smalltalk та JavaScript. «Найбільшою відмінністю чи родзинкою програми Computer Science є вільний вибір фахових курсів для глибшої спеціалізації та формування студентом власної освітньої траєкторії. У цій складовій програма не має собі рівних серед пропозицій бакалаврських програм ІТ-напрямку в Україні» – розповідає Віталій Горлач, заступник декана Факультету прикладної математики ЛНУ ім.І.Франка. Програма розрахована на 100 студентів.

Більшe дізнатись про неї можна за посиланням http://ami.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/07/CS@AMI.LNU_.pdf


Інтелектуальний аналіз даних (
Data Science)

Де: ЛНУ ім.І.Франка, Факультет прикладної математики, спеціальність Системний аналіз.

Програма Інтелектуальний аналіз даних також вперше стартує в ЛНУ ім.І. Франка у вересні. Над нею також працювали ІТ спеціалісти, спільно з представниками університету. Наука про дані (Data Science) – це міждисциплінарна сфера комп’ютерних наук, яка вивчає методи аналізу даних для того, аби отримати з них якнайбільшу інформацію та нові знання. Наука тісно пов’язана з такими сферами, як машинне навчання, штучний інтелект, великі дані тощо. Влітку студенти проходитимуть практику у львівських ІТ компаніях, де працюватимуть з ІТ спеціалістами над конкретними проектами. На програмі передбачено 25 бюджетних місць.

Детальніше тут: http://ami.lnu.edu.ua/

 

Системи штучного інтелекту (Artificial intelligence)

nnn
Де: Львівська Політехніка, Інститут Комп’ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ), Кафедра «Комп’ютеризовані системи автоматики», спеціальність Комп’ютерні науки (№122).

Системи штучного інтелекту – нова програма Львівського ІТ Кластеру та Львівської Політехніки, яка стартує у вересні цього року. Штучний інтелект – це розділ комп’ютерної науки, де комп’ютер навчають думати за принципом людського мозку, тобто мислити, розпізнавати та самонавчатись. Студентам програми АІ пропонують інноваційні предмети, серед яких: людино-машинна взаємодія, машинне навчання, візуалізація даних, основи робототехніки тощо.

Детальніше тут: http://ai.lviv.ua/ та на Facebook сторінці програми https://www.facebook.com/ai.lviv.ua/


Data Science & Intelligent Systems

Де: ЛНУ ім.І.Франка, Факультет Електроніки та комп’ютерних технологій, спеціальність Інформаційні системи та технології (№126)

Інноваційну програму навчання Data Science&Intelligent Systems запускають з вересня цього року. Це чотири окремі програми навчання, об’єднані однією назвою. Саме цю програму абітурієнти можуть обирати з першого курсу, а вже на другому курсі – окремий напрямок з чотирьох: Machine Learning&Artificial Intelligence, Data Analysis, Internet of Things та Smart Solutions&Intelligent Systems. Студенти матимуть можливість проходити літню практику в ІТ компаніях та брати участь у тематичних літніх таборах. Для кращих студентів програми передбачено 5 стипендій від фонду WNISEF, які покриють вартість навчання. Загальний ліцензійний обсяг – 100  місць.

До речі, уже відомі умови отримання стипендії для студентів програми Data Science&Intelligent Systems від WNISEF. Ознайомитись можна тут https://goo.gl/1wCyFS

Слідкуйте за деталями тут: https://www.facebook.com/Data-Science-Intelligent-Systems-at-LNU-116973138906218/