Новий Учасник Львівського IT Кластеру – InterLogic

01 Jun, 2021

InterLogic це датська ІТ-компанія в Україні, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Головний офіс компанії знаходиться у будівлі цитадельного комплексу у Львові. Крім того InterLogic має офіси в Хмельницькому, Ужгороді, Гданську (Польща) та Орхусі (Данія). На ринку компанія з 2004 року і залучає все більше досвідчених спеціалістів, зокрема є активним учасником Net Community Львова. Більшість клієнтів InterLogic – з Данії, саме тому данська культура проникла до багатьох аспектів робочих процесів. Головною цінністю компанії є люди, тому InterLogic робить все можливе для їхньої комфортної роботи та розвитку – мінімум бюрократії і проста структура, сучасні технології і техніка для ефективної роботи, гнучкий графік для дотримання work-life balance.

“ІТ Кластер має вплив та ресурси для реалізації ініціатив, які було б дуже складно реалізувати будь-якій місцевій ІТ-компанії окремо. Ми хотіли б сприяти цьому, пропонуючи нові ідеї для майбутніх проектів та беручи участь у їх реалізації. Ми сподіваємось на змістовне та плідне партнерство,” – прокоментував Ігор Євчинець, СОО/СТО в InterLogic.

“Вітаємо InterLogic у команді Кластеру. Ми вдячні за увагу до нашої діяльності, яка націлена на розвиток ІТ-індустрії Львова. Вірю, що наша співпраця буде плідною, та разом ми створимо ще більше проектів, які принесуть користь індустрії та нашому місту,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.