Новий Учасник Львівського IT Кластеру – Scalr

26 May, 2021

Scalr створюють SaaS продукт (надійна відмовостійка продакшн система, сконструйована з сучасних мікросервісів – фокус на Terraform, GitOps, everything as code), що дозволяє клієнтам мати якісний, уніфікований і максимально комфортний процес управління інфраструктурою.

Працюючи з 2007 року, невелика команда (40 людей) створила те, що приносить цінність як невеликим компаніям, так і світовим гігантам. Scalr можуть також похвалитися тим, що їм довіряє кожен – від Samsung і NASA, до таких стартапів як Heartflow.

“Наша команда дуже пишається тим, що стала частиною Львівського ІТ Кластеру. Ми віримо, що разом ми зможемо зробити Львів – ІТ столицею України та Східної Європи. І Львів, і ІТ-індустрія у наших серцях, і ми з нетерпінням чекаємо співпраці з іншими членами кластеру, щоб зробити наш ІТ-ринок кращим для всіх,  Ігор Савченко, Co-founder & CTO, Scalr.

“Ми дуже раді, що до нас приєднуються компанії, які мають схожі цінності та готові підтримувати Львівську ІТ спільноту у популяризації нашої діяльності. Я сподіваюся, що Scalr буде активним членом нашої команди та сприятиме старту та реалізації наших проектів,” – Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.