Новий R&D в CoreValue

28 Feb, 2018

Усвідомлюючи важливість інвестицій в майбутнє, компанія CoreValue відкриває новий R&D підрозділ – CoreSearch.  Метою створення відділу є вивчення нових технологій і трендів, а також впровадження вже реальних знань і досвіду для ефективного рішення бізнес задач клієнтів.

Очолюватиме CoreSearch – CTO компанії -Любомир Сенюк. Він зазначає: “Наш новий відділ досліджень і розробки –  це відмінний інструмент для розширення компетенцій і поглиблення вже існуючого експертного рівня. Ми, в CoreValue, завжди відкриті до нових ідей: фактично, багато наших інженерів вже зайняті в R&D. І, звичайно, із зростом компанії, відкриття спеціалізованого підрозділу, що займатиметься інноваціями – це очікуване розширення.”
Пріоритетними напрямками роботи R&D будуть:

  • Data Science
  • IoT, VR and AR
  • Distributed DB, Blockchain, Virtual assets
  • Mobile solutions R&D
  • Serverless architecture and distributed computations
  • Enhanced Salesforce expertise

CoreSearch працюватиме над наближенням новітніх технологій до користувачів, а також сприятиме вдосконаленню послуг і, тим самим, допоможе вивести компанію на якісно новий рівень.

CoreValue – міжнародна компанія з центральним офісом у Нью-Джерсі, США. CoreValue займається розробкою програмного забезпечення для хмарних CRM-систем і мобільних рішень у фармацевтичній, медичній, та фінансовій галузях. Наші інженери у 9 розробницьких центрах в Україні і в Польщі працюють у ключових технологіях: Salesforce, Mobile, Cloud, Data Science, Database Services.

 

Більше новин:

Львівський ІТ Кластер Відкриває Лабораторію у Львівській Політехніці

Кластер Запрошує на Дні Відкритих Дверей Навчальних Програм

Українські ІТ Компанії у Cвітовому ТОПі