Обери житло у наступних будинках IT House

21 Dec, 2016

Будівництво IT House підходить до завершення. Всього за рік вдалося з нуля побудувати найсучасніший будинок. Та проект не збирається зупинятися на цьому: він розширюється та планує нові інфраструктурні зміни – проекти IT House 2.0, IT House Premium та IT Village.

Восени 2015 року було розпочато будівництво тоді ще майбутнього ІТ House. Та зараз на вулиці Джона Леннона розташована 10-поверхова будівля з просторими балконами, великим оглядовим майданчиком, терасою, підземим паркінгом та ком’юніті-румамом. Зараз тривають косметичні роботи – оздоблення зовнішніх стін та підключення комунікацій. Тож вже весною новий будинок буде здано в експлуатацію.

Та найбільшим досягненням цього проекту є не тільки сам будинок, а спільнота дружніх сусідів. Це головна відмінність IT House від десятків інших, що є у місті: його мешканці знають одне одного, проводять разом час та разом ухвалюють рішення щодо будинку. Часто майбутні сусіди збиралися на обговорення поточних справ будинку, а із заселенням вони ще й зможуть проводити разом дозвілля. Для цього є спеціальний ком’юніті-рум.
it-house-1Приводом для будівництва IT House було прагнення вирішити проблему нестачі якісного житла у Львові. Та один будинок не здатен вирішити цю проблему. Тому за сприяння Львівської міської ради роботу над інфраструктурними проектами буде продовжено.

Як заявив мер Львова Андрій Садовий під час Форуму електронного врядування, він буде підтримувати інфраструктурні проекти ІТ-індустрії та сприяти виділенню безкоштовних земельних ділянок для будівництва.

За словами СЕО Львівського ІТ Кластеру Степана Веселовського, активна розбудова міста – це величезний внесок львівської ІТ-індустрії до розвитку міста:

«Ми зрозуміли, що, оскільки ІТ – це індустрія, яка розвивається у Львові найдинамічніше, вона має брати участь у розвитку інфраструктури міста. Щорічний ріст індустрії складає 20%, а це означає, що потреба у новому житлі зростатиме. Тож, ми дивимося наперед, тому плануємо декілька масштабних інфраструктурних проектів».

IT House 2.0

Тепер IT House – це не один будинок, а ще три житлові концепції. Отже, йдемо за порядком.

Перший проект – ІТ House 2.0. Як і прийнято у наступних версіях будь-чого, цей будинок буде ще кращим за попередній. Та головне лишиться незмінним: цей будинок також буде зорієнтований на львівських ІТ-спеціалістів та являтиме собою щось більше, ніж просто місце для ночівлі. Тож, новий IT House так само буде дружньою спільнотою, яка збиратиметься разом на свята та спільні кіноперегляди. Планується, що близько 80% мешканців працюватимуть в ІТ-індустрії.

За декілька років мережа IT House розшириться, тож у кожному районі Львова буде ІТ-будинок. У тебе вже є можливість забронювати житло в одному з них. Твоя попередня резервація вплине на те, з якого району почнеться будівництво. Щоб забронювати квартиру у IT House 2.0 та обрати найзручніше для себе розташування, будь ласка, заповни цю форму, натиснувши на кнопку нижче.

Зарезервуй квартиру в IT House 2.0

IT House Premium

Другий проект – це IT House Premium. Його буде побудовано у районі майбутнього IT Park (в околиці вулиці Стрийської та УКУ), де  зосередяться офіси найбільших львівських ІТ-компаній. Саме у цьому місці невдовзі почне вирувати життя людей, які створюють майбутнє.
ithousepremiumЦе дуже зручне розташування, адже звідти можна легко дістатися центральної частини міста, залізничного вокзалу та аеропорту. Цей будинок відрізнятимуть більші площі квартир та їхня невелика кількість, підвищений комфорт, широкі тераси та підземний паркінг.

Для IT House Premium так само відкрита попередня резервація. Якщо ти у пошуках квартири своєї мрії, то, можна сказати, що ти вже її знайшов. IT House Premium здивує тебе нестандартними рішеннями та індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Зарезервуй квартиру в IT House Premium

IT Village

Третій проект – IT Village. Це котеджне містечко, що буде розташовано у передмісті Львова. За приклад взято класичне «американське село», філософія якого – це комфорт. Саме тому у майбутньому містечку будуть просторі та зручні будиночки, а також корисна інфраструктура – школа, дитячий садок, магазини, спортивний зал тощо. Мета IT Village – об’єднати успішних людей, створити дружню спільноту. Ці люди зможуть не тільки відпочивати разом, але й планувати та мріяти.
ithousevillageЯкщо ти бачиш своє майбутнє помешкання за містом, то IT Village – це те, що потрібно. Щоб зарезервувати будинок, перейди за цим посиланням.

Зарезервуй будинок в IT Village

Із запитаннями звертайтеся до Консультанта проекту IT House Мар’яни Мавдрик: maryana.mavdryk@it-house.lviv.ua, 0800 300 331.

Розвиваймо інфрастурктуру нашого міста разом!

Читайте також:

Як ІТ змінить інфраструктуру Львова

Lviv IT Cluster працюватиме над розширенням авіасполучення зі Львовом

Рік потому: як ріс IT House?