До Кластеру приєдналась іще одна компанія -Team International!


Компанія TEAM International була заснована в США, штат Флоріда у 1991 році. TEAM надає послуги з розробки та тестування програмного забезпечення клієнтам у США та Європі за допомогою операційних центрів у Львові, Харкові, Меделіні та Любліні. Компанія працює в Україні з 2004 року, і всі клієнти дуже задоволені високоякісними та інноваційними рішеннями, що пропонують українські ІТ-спеціалісти. Компанія TEAM має низку сертифікатів та нагород, серед яких: Microsoft Silver Partner, CMMI Level 3, IAOP “Global Outsourcing 100”, Software 500 company.

“TEAM International пишається приєднанням до Lviv IT Cluster, спільноти провідних компаній, які сприяють інноваціям і прагнуть розвитку ІТ-галузі. Львів – один з найбільших ІТ-центрів в Україні, це місто з високим потенціалом до зростання, яке пропонує ідеальне середовище для ІТ-аутсорсингу. TEAM International завжди готова підтримати розвиток сфери інформаційних технологій, і ми сподіваємося зробити свій внесок у розвиток місцевого бізнес-середовища”, – каже Сергій Поволяшко, технічний директор компанії TEAM International.

team International“Наша спільнота невпинно зростає. Ми раді, що нещодавно до нас доєднався новий учасник – компанія Team International. Наші учасники – це успішні та прогресивні компанії. Саме співпраця із такими компаніями допомагає нам розвивати ІТ у місті та надихає працювати ще наполегливіше. Ми переконані, що Львівський ІТ Кластер та Team International розпочнуть тривалу кооперацію, яка принесе лише позитивні результати”, – додає СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський