Освітній Проект EPAM Україна Отримав Нагороду Конкурсу HR-Бренд

20 Dec, 2018

У фіналі щорічного конкурсу «Премії HR-бренд в Україні 2018» проект EPAM Україна «Стажування для викладачів вишів» за підтримки Асоціації «ІТ України» отримав спеціальну відзнаку «Вибір Headhunter Україна».

«Премія HR-бренд» – це конкурс ефективних бізнес-кейсів, які дозволяють простежити актуальні тенденції та нові, ефективні ідеї, а також дає можливість детально вивчити HR-інструменти від компаній-лідерів. Мета освітнього проекту «Стажування для викладачів вишів» – покращення якості вищої освіти через створення спільноти агентів змін серед викладачів вищих навчальних закладів. Процес стажування передбачає отримання практичних навичок та підняття кваліфікаційного рівня викладачів провідних ВНЗ країни.

Проект стартував у липні 2017 року. За цей час понад 120 викладачів з більш як 20 вишів пройшли стажування й отримали нові актуальні знання для подальшого викладання студентам. 47 викладачів спробували себе у роботі над навчальними проектами, а 6 з них розпочали співробітництво з EPAM Україна у рамках освітніх проектів та програм. «Для нас цей проект – це можливість об’єднати тих, хто хоче розвиватися та надавати якісні знання своїм студентам. ‒ відмічає Максим Почебут, керівник освітнього напряму в EPAM Україна, віце-президент Асоціації «ІТ України» з питань освіти. – Світ не стоїть на місці. Слідкувати за його розвитком найефективніше у колі однодумців та за підтримки практиків, які можуть провести по сходинках цих змін».

Ініціатори проекту планують його розширення й масштабування, а саме створення спеціалізованого веб-ресурсу; бази даних компаній менторів, тьюторів, тренерів; бази даних вже сертифікованих викладачів по результату навчання. Також у перспективі передбачено залучення шкільних вчителів до проекту.