Ad Summit Kyiv

16 May 10:00 Kyiv, Cosmopolite Congress Hall

16-17 травня в конгрес-холі “Космополіт” відбудеться єдина у Східній Європі міжнародна конференція з відео та мобільної реклами Ad Summit Kyiv.

Серед спікерів Ad Summit Facebook, Google, Twitter, Tune, InMobi, Insider та ще 20+ талановитих практиків та інноваторів. Ad Summit це унікальна можливість дізнатись про інструменти і маркетинг-стратегії, що допоможуть ефективно застосовувати відео і мобільну рекламу для вашого бізнесу.

Під час конференції учасники зможуть відвідати практичні лекції, налагодити нові партнерства й особисто познайомитись з найкращими спеціалістами індустрії з усього світу.

Головні теми конференції:

  • Інноваційні інструменти для ефективного маркетингу з Facebook, Instagram та Audience Network (Facebook)
  • Як правильно запускати мобільну відео рекламу (InMobi)
  • Як монетизувати мобільні додатки за допомогою відео (Twitter)
  • Технології programmatic та header bidding для оптимізації доходів паблішерів та рекламодавців (Pubmatic, Index Exchange)
  • Омніканальність: нові тренди комерційного маркетингу в e-commerce (Сriteo)
  • Де брати дані та як їх використовувати у персоналізованих рекламних компаніях (Adform)

Повна програма конференції доступна на сайті.

Дізнайтесь, якою буде digital-реклама протягом наступних 10 років, де і як знайти свою аудиторію онлайн, та як правильна маркетингова стратегія допоможе зайняти свою нішу на міжнародному ринку.

Реєструйтесь на Ad Summit Kyiv з промо-кодом ITCLUSTER та отримайте ексклюзивну знижку 15% на будь-який з квитків. Розвиваєте мобільний додаток? Пишіть lina@adsummit.events для спеціальних умов участі.

Зареєструватись на подію